Zakup, dostawa i montaż artykułów gospodarstwa domowego w ramach realizacji projektu pn.: "Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie"

Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00172490
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00172490/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-26 09:58
Lokalizacja
Kutno, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e671905b-3980-417f-8ce3-b678259a711c
Identyfikator
7751192802
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweSprzęt gospodarstwa domowegoElektryczny sprzęt gospodarstwa domowegoOdkurzaczePiece kuchennePiece kuchenne, suszarki do produktów rolnych oraz urządzenia do gotowania lub podgrzewaniaPrzemysłowy sprzęt kuchenny

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00172490 z dnia 2026-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup, dostawa i montaż artykułów gospodarstwa domowego w ramach realizacji projektu pn.: "Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000180806

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 11

1.5.2.) Miejscowość: Kutno

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@troczewski2.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: troczewski2.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e671905b-3980-417f-8ce3-b678259a711c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup, dostawa i montaż artykułów gospodarstwa domowego w ramach realizacji projektu pn.: "Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e671905b-3980-417f-8ce3-b678259a711c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00172490

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00109552/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup, dostawa i montaż artykułów gospodarstwa domowego w ramach realizacji projektu pn.: "Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie" w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027, Priorytet FELD.08 Fundusze europejskie dla edukacji i kadr w Łódzkiem, Działanie FELD 08.08 Kształcenie zawodowe (FELD.08.08-IZ.00-0083/23-00)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00597466

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 13/083/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 553640,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż artykułów gospodarstwa domowego w ramach realizacji projektu pn.: "Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie" w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027, Priorytet FELD.08 Fundusze europejskie dla edukacji i kadr w Łódzkiem, Działanie FELD 08.08 Kształcenie zawodowe (FELD.08.08-IZ.00-0083/23-00).
2. Szczegółowy opis zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ oraz w załączniku nr 6 tj. wzorze umowy.
3. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego w Kutnie przy ul. Kościuszki 11. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia własnym transportem, na własny koszt i na własne ryzyko. Zamówienie obejmuje dostawę do pomieszczeń znajdujących się wewnątrz budynku.
4. Zamawiający wymaga udzielenia min. 24 miesięcy gwarancji jakości na przedmiot zamówienia licząc od daty podpisania protokołu odbioru.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

39713430-6 - Odkurzacze

42214100-0 - Piece kuchenne

42214000-9 - Piece kuchenne, suszarki do produktów rolnych oraz urządzenia do gotowania lub podgrzewania

39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 ust. 2 ustawy PZP, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

2026-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy