Usługi z zakresu wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00505202
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00505202/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-18 12:24
- Lokalizacja
- Leszno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0adf6fe-91d5-403f-9072-f0e51c7fd95a
- Identyfikator
- 6971952918
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00505202 z dnia 2024-09-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi z zakresu wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie
1.3.) Oddział zamawiającego: PCPR Leszno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411104158
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. pl. Tadeusza Kościuszki 4B
1.5.2.) Miejscowość: Leszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 655296838
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcpr@pcprleszno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pcprleszno.pl/kontakt
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f0adf6fe-91d5-403f-9072-f0e51c7fd95a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi z zakresu wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0adf6fe-91d5-403f-9072-f0e51c7fd95a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00505202
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042905/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Grupowe wsparcie poprzez organizowanie spotkań, warszt, turnusów edu,, terapeu, grup wsparcia koszty wynajmu sali miejsc w ośrodkach szkol/hotelach, wyżyw, transp,nocleg wynajem sali, catering
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
4. Zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Europejskiego dla Wielkopolski na lata 2021 – 2027, Priorytet VI, Działanie 6.15 – Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00468998
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCPR.IV.340.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 57500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja dwudniowego wyjazdu warsztatowego, w tym zapewnienie: noclegu, wyżywienia, sali szkoleniowej/ konferencyjnej i transportu dla 100 uczestników Projektu pn. Usługi wsparcia rodziny i pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim – Powiat Leszczyński, zgodnie z zapisami SWZ a w szczególności zgodnie z opisem szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ oraz z projektem umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 2 i pkt 3 ustawy Pzp - zamawiający unieważnia postępowanie o udzieleniu zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 81000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-09-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |