Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg na terenie miasta Chojnice

Gmina Miejska Chojnice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00172746
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00172746/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-26 10:52
Lokalizacja
Chojnice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ac001e78-64c6-4c46-8df4-0b8503337e2e
Identyfikator
5551929639
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty przygotowawcze do świadczenia usługZnaki drogoweRoboty w zakresie budowy autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MARBRUK M. KWIATKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWACharzykowy, PL · lot 0
380 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00172746 z dnia 2026-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg na terenie miasta Chojnice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Chojnice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351245

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Rynek, 1

1.5.2.) Miejscowość: Chojnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miastochojnice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastochojnice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1222085

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg na terenie miasta Chojnice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac001e78-64c6-4c46-8df4-0b8503337e2e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00172746

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026252/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg na terenie miasta Chojnice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00105527

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KM.271.32.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją zadania pn. Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg na terenie miasta Chojnice.
2. Roboty budowlane obejmować mają remonty cząstkowe (ubytki o powierzchni do 10 m2) nawierzchni bitumicznych dróg gminnych w granicach administracyjnych miasta Chojnice, których zarządcą jest Burmistrz Miasta Chojnice oraz dróg będących w utrzymaniu Gminy Miejskiej Chojnice.
3. Rozpoczęcie realizacji przedmiotu zamówienia następować będzie na podstawie zgłoszeń przekazywanych Wykonawcy przez Zamawiającego. Zamawiający będzie przekazywał zlecenie Wykonawcy telefonicznie na numer telefonu bądź pocztą elektroniczną na adres e- mail.
4. Zakres robót obejmuje w szczególności: zabezpieczenie miejsca prac oraz tymczasową organizację ruchu, oczyszczenie i przygotowanie uszkodzonej nawierzchni, wykonanie napraw cząstkowych jedną z trzech metod w zależności od decyzji Zamawiającego, zagęszczenie i wyrównanie powierzchni naprawionej, zapewnienie bezpieczeństwa ruchu w czasie prowadzenia robót.
5.Wykonawca po otrzymaniu zgłoszenia zobowiązany będzie do niezwłocznego zabezpieczenia miejsca, w którym nastąpił ubytek w nawierzchni.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (zał. nr 6 do SWZ) oraz Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (zał. nr 7 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług

34992200-9 - Znaki drogowe

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 380000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 380000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marbruk M. Kwiatkowski Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5552083736

7.3.3) Ulica: Długa 1

7.3.4) Miejscowość: Charzykowy

7.3.5) Kod pocztowy: 89-606

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca, z którym zawarto umowę, w ofercie podał ceny jednostkowe jak poniżej:
1) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych masą mineralno-asfaltową z otoczarki z wycięciem krawędzi wraz z oczyszczeniem, skropieniem emulsją asfaltową i uszczelnieniem krawędzi styku nawierzchni, na średnią głębokość ubytku 5 cm - 250,00 zł/m2,
2) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych masą mineralno-asfaltową z recyklera z wycięciem krawędzi wraz z oczyszczeniem, skropieniem emulsją asfaltową i uszczelnieniem krawędzi styku nawierzchni, na średnią głębokość ubytku 5 cm - 220,00 zł/m2,
3) Remont cząstkowy nawierzchni masą na zimno - 1.500,00 zł/t.
Ceny jednostkowe zaoferowane w postępowaniu służyć miały Zamawiającemu do porównania ofert, zaś w trakcie realizacji będą stanowić podstawę do wyliczenia wynagrodzenia należnego Wykonawcy (łącznie do wysokości kwoty przeznaczonej przez Zamawiającego na realizację przedmiotowego zamówienia, tj. do kwoty 380.000,00 zł brutto).
2026-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane