Organizacja i realizacja kursów językowych dla 132 pracowników Centrów Integracji Cudzoziemców i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie
MINISTERSTWO RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00172889
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00172889/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-26 11:30
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3a75fd5-8d98-44f5-87cd-3b9465cb4728
- Identyfikator
- 5262895101
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferowanie kursów językowych
Wykonawcy
7 przyznanych
TUTORE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
54 320 PLNEDUKACJA PLUS S.C., MARIUSZ SŁOMSKI, MACIEJ JÓŹWIKLublin, PL · lot 1
47 040 PLNEDUKACJA PLUS S.C., MARIUSZ SŁOMSKI, MACIEJ JÓŹWIKLublin, PL · lot 2
13 184 PLNEDUKACJA PLUS S.C., MARIUSZ SŁOMSKI, MACIEJ JÓŹWIKLublin, PL · lot 3
7840 PLN"L2 - LANGUAGE CONSULTING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 4
8515,2 PLN"L2 - LANGUAGE CONSULTING" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 5
9508,8 PLNL² - Language Consulting Sp. z o.o.Warszawa, PL · lot 6
8515,2 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00172889 z dnia 2026-03-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja i realizacja kursów językowych dla 132 pracowników Centrów Integracji Cudzoziemców i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MINISTERSTWO RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015725935
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nowogrodzka 1/3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-513
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mrpips.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rodzina
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-mrpips/demand/257648/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja i realizacja kursów językowych dla 132 pracowników Centrów Integracji Cudzoziemców i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3a75fd5-8d98-44f5-87cd-3b9465cb4728
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00172889
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
MOCOWIEC – MOdel CałOściowego Wsparcia IntEgracji Cudzoziemców, Fundusz Azylu, Migracji i Integracji2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00023164
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BDG-V.2711.25.2025.AZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 333455,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja kursów językowych z języka angielskiego w formule on-line, w tym przygotowanie materiałów do nauki w formule elektronicznej spełniającej zasady dostępności, dla pracowników Centrów Integracji Cudzoziemców (CIC) i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR) w podziale na grupy zaawansowania.2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) jednolite dla wszystkich części przedmiotu zamówienia, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ wraz z załącznikami, w tym w szczególności Opisami Przedmiotu Zamówienia (OPZ) w zakresie wszystkich części przedmiotu zamówienia, stanowiącymi załączniki nr od 3.1 do 3.7 do PPU.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80580000-3 - Oferowanie kursów językowych
4.5.5.) Wartość części: 103824,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja kursów językowych z języka hiszpańskiego w formule on-line, w tym przygotowanie materiałów do nauki w formule elektronicznej spełniającej zasady dostępności, dla pracowników Centrów Integracji Cudzoziemców (CIC) i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR) w podziale na grupy zaawansowania.2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) jednolite dla wszystkich części przedmiotu zamówienia, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ wraz z załącznikami, w tym w szczególności Opisami Przedmiotu Zamówienia (OPZ) w zakresie wszystkich części przedmiotu zamówienia, stanowiącymi załączniki nr od 3.1 do 3.7 do PPU.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80580000-3 - Oferowanie kursów językowych
4.5.5.) Wartość części: 111290,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja kursów językowych z języka ukraińskiego w formule on-line, w tym przygotowanie materiałów do nauki w formule elektronicznej spełniającej zasady dostępności, dla pracowników Centrów Integracji Cudzoziemców (CIC) i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR) w podziale na grupy zaawansowania.2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) jednolite dla wszystkich części przedmiotu zamówienia, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ wraz z załącznikami, w tym w szczególności Opisami Przedmiotu Zamówienia (OPZ) w zakresie wszystkich części przedmiotu zamówienia, stanowiącymi załączniki nr od 3.1 do 3.7 do PPU.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80580000-3 - Oferowanie kursów językowych
4.5.5.) Wartość części: 46610,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja kursów językowych z języka rosyjskiego w formule on-line, w tym przygotowanie materiałów do nauki w formule elektronicznej spełniającej zasady dostępności, dla pracowników Centrów Integracji Cudzoziemców (CIC) i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR) w podziale na grupy zaawansowania.2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) jednolite dla wszystkich części przedmiotu zamówienia, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ wraz z załącznikami, w tym w szczególności Opisami Przedmiotu Zamówienia (OPZ) w zakresie wszystkich części przedmiotu zamówienia, stanowiącymi załączniki nr od 3.1 do 3.7 do PPU.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80580000-3 - Oferowanie kursów językowych
4.5.5.) Wartość części: 15893,33 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja kursów językowych z języka arabskiego w formule on-line, w tym przygotowanie materiałów do nauki w formule elektronicznej spełniającej zasady dostępności, dla pracowników Centrów Integracji Cudzoziemców (CIC) i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR) w podziale na grupy zaawansowania.2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) jednolite dla wszystkich części przedmiotu zamówienia, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ wraz z załącznikami, w tym w szczególności Opisami Przedmiotu Zamówienia (OPZ) w zakresie wszystkich części przedmiotu zamówienia, stanowiącymi załączniki nr od 3.1 do 3.7 do PPU.organizacja i realizacja kursów językowych z języka arabskiego
4.5.3.) Główny kod CPV: 80580000-3 - Oferowanie kursów językowych
4.5.5.) Wartość części: 20214,29 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja kursów językowych z języka tureckiego w formule on-line, w tym przygotowanie materiałów do nauki w formule elektronicznej spełniającej zasady dostępności, dla pracowników Centrów Integracji Cudzoziemców (CIC) i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR) w podziale na grupy zaawansowania.2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) jednolite dla wszystkich części przedmiotu zamówienia, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ wraz z załącznikami, w tym w szczególności Opisami Przedmiotu Zamówienia (OPZ) w zakresie wszystkich części przedmiotu zamówienia, stanowiącymi załączniki nr od 3.1 do 3.7 do PPU.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80580000-3 - Oferowanie kursów językowych
4.5.5.) Wartość części: 18597,14 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja kursów językowych z języka chińskiego w formule on-line, w tym przygotowanie materiałów do nauki w formule elektronicznej spełniającej zasady dostępności, dla pracowników Centrów Integracji Cudzoziemców (CIC) i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR) w podziale na grupy zaawansowania.2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają: Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) jednolite dla wszystkich części przedmiotu zamówienia, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ wraz z załącznikami, w tym w szczególności Opisami Przedmiotu Zamówienia (OPZ) w zakresie wszystkich części przedmiotu zamówienia, stanowiącymi załączniki nr od 3.1 do 3.7 do PPU.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80580000-3 - Oferowanie kursów językowych
4.5.5.) Wartość części: 17026,71 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54320,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 147950,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54320,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tutore Poland Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7272812193
7.3.3) Ulica: Piotrkowska 157A
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-440
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54320,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47040,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 138800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47040,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Edukacja Plus s.c. Maciej Jóźwik i Mariusz Słomski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122948028
7.3.3) Ulica: Wertera 8
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-713
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47040,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13184,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58750,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13184,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Edukacja Plus s.c. Maciej Jóźwik i Mariusz Słomski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122948028
7.3.3) Ulica: Wertera 8
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-713
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13184,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7840,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7840,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Edukacja Plus s.c. Maciej Jóźwik i Mariusz Słomski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122948028
7.3.3) Ulica: Wertera 8
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-713
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7840,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8515,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8515,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: L² - Language Consulting Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213005596
7.3.3) Ulica: Marszałkowska 8/17
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-590
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8515,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9508,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9508,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: L² - Language Consulting Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213005596
7.3.3) Ulica: Marszałkowska 8/17
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-590
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9508,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8515,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34450,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8515,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: L² - Language Consulting Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8515,20
7.3.3) Ulica: Marszałkowska 8/17
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-590
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8515,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-03-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |