zad. 55290 – Poznań-Ławica K-8708 pn. „Budowa systemów alarmowych, ppoż. i sieci teleinformatycznych w budynkach nr 1 i 2” - Budowa technicznych środków wspomagających ochronę kompleksu wojskowego

WOJSKOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00173166
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00173166/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-26 12:28
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c0460795-6bed-47df-a7fb-cfaf7464022b
Identyfikator
7781408023
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

SBP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄmałopolskie, PL · lot 0
292 739,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00173166 z dnia 2026-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
zad. 55290 – Poznań-Ławica K-8708 pn. „Budowa systemów alarmowych, ppoż. i sieci teleinformatycznych w budynkach nr 1 i 2” - Budowa technicznych środków wspomagających ochronę kompleksu wojskowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJSKOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630153003

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 92/98

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-716

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzi.szp@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wzipoznan.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wzipoznan_wp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

zad. 55290 – Poznań-Ławica K-8708 pn. „Budowa systemów alarmowych, ppoż. i sieci teleinformatycznych w budynkach nr 1 i 2” - Budowa technicznych środków wspomagających ochronę kompleksu wojskowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0460795-6bed-47df-a7fb-cfaf7464022b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00173166

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00009577/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.14 55290 Poznań, K-8708"Budowa technicznych środków wspomagających ochronę kompleksu wojskowego. Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00557307

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 51/WZI/25/WIB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 296764,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

zad. 55290 – Poznań-Ławica K-8708 pn. „Budowa systemów alarmowych, ppoż. i sieci teleinformatycznych w budynkach nr 1 i 2” - Budowa technicznych środków wspomagających ochronę kompleksu wojskowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214020,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343108,5 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 292739,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SBP SP. Z. O.O

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343526604

7.3.3) Ulica: osiedle Słoneczne 4

7.3.4) Miejscowość: Stary Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-340

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

MProjekt Polska Sp. z o.o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 292739,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

2026-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi