BUDOWA DROGI GMINNEJ OŚ. CHOWAŃCE W KASINCE MAŁEJ” – WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ

Gmina Mszana Dolna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00173247
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00173247/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-26 12:43
Lokalizacja
Mszana Dolna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9a7872ab-d3fe-4860-80e8-569fd48f11ac
Identyfikator
7371008991
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi towarzyszące usługom projektowymNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00173247 z dnia 2026-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
BUDOWA DROGI GMINNEJ OŚ. CHOWAŃCE W KASINCE MAŁEJ” – WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mszana Dolna

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Mszana Dolna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490505683

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spadochroniarzy 6

1.5.2.) Miejscowość: Mszana Dolna

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-730

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18/3310-223

1.5.8.) Numer faksu: 18/5417-187

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mszana.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mszana.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1277718

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA DROGI GMINNEJ OŚ. CHOWAŃCE W KASINCE MAŁEJ” – WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a7872ab-d3fe-4860-80e8-569fd48f11ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00173247

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098159/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO - KOSZTORYSOWEJ DLA ZADANIA PN. „BUDOWA DROGI GMINNEJ OŚ. CHOWAŃCE W KASINCE MAŁEJ

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00154455

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN-ZP.271.13.2026.PK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej w formule ZRID oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji na budowę drogi gminnej w km 0+000 – 0+683 oś. Chowańce w Kasince Małej, której celem jest zapewnienie dojazdu do budynków mieszkalnych zlokalizowanych w miejscowości Kasinka Mała, poprawa warunków komunikacyjnych mieszkańcom, a także zwiększenie bezpieczeństwa ich użytkownikom. Na trasie projektowanego odcinku drogi mogą występować linie energetyczne, telekomunikacyjne, sieć gazowa czy sieć wodociągowa Ponadto pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do niniejszego potępowania nie został złożona żadna oferta
2026-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi