Przebudowa drogi gminnej Gałki-Nieznamierowice - etap II

Gmina Rusinów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00173450
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00173450/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-26 13:23
Lokalizacja
Rusinów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-99f585fd-479d-4da0-87f9-01a9c9c4f6b3
Identyfikator
6010085662
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

"BUDROMOST - STARACHOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąchock, PL · lot 0
351 296,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00173450 z dnia 2026-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Gałki-Nieznamierowice - etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rusinów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223965

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Rusinów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-411

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 6727025

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@rusinow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.rusinow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-99f585fd-479d-4da0-87f9-01a9c9c4f6b3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej Gałki-Nieznamierowice - etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99f585fd-479d-4da0-87f9-01a9c9c4f6b3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00173450

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00114809

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZF.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 548161,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zgodnie z prowadzoną ewidencją droga gminna jest drogą publiczną klasy D o przekroju dwukierunkowym 1/1 przeznaczoną do ruchu w obu kierunkach o kategorii ruchu KR1, prędkości projektowej 30 km/h, dopuszczalnym nacisku osi pojazdu 115 kN/oś, szerokości jezdni 3,5 m na prostej, obustronne pobocza szerokości 0,75 m.
Zaprojektowano odcinek o przekroju dwukierunkowym 1/2 umożliwiający wymijanie się pojazdów w km 0+533 (mijanka). Na odcinkach przeznaczonych do wymijania zaprojektowano jezdnię o szerokości 5,0 m.
Nawierzchnia jezdni:
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC8S gr. 3 cm,
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC11W gr. 4 cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego 0/63 stabilizowanego mechanicznie gr. 23 cm,
- warstwa odsączająca z piasku grubego gr. 10 cm,
- podłoże zagęszczone jak dla dróg o ruchu średnim wg normy PN-S-02205:1998.
Pobocza:
- warstwa z kruszywa łamanego 0/31 gr. 10 cm.
Wody opadowe
Wody opadowe z jezdni i poboczy istniejącymi i projektowanymi spadkami nawierzchni będą kierowane w pas drogowy drogi gminnej. Istniejące rowy drogowe oczyścić wraz z profilowaniem dna i skarp.
Zjazdy
Bezpośrednio przez pobocze. Nawierzchnia zjazdów uzupełniona kruszywem łamanym 0/31,5 gr. do 10 cm.
Organizacja ruchu
Organizacja wg projektu organizacji ruchu.
Kanał technologiczny
Zgodnie z oświadczeniem Inwestora/Zarządcy Drogi odstąpiono od zaprojektowania kanału technologicznego. Oświadczenie załączone do projektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 9

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 351296,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 513427,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 351296,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BUDROMOST-STARACHOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290010189

7.3.3) Ulica: ul. Św. Rocha 31

7.3.4) Miejscowość: Wąchock

7.3.5) Kod pocztowy: 27-215

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 351296,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane