Zakup i dostawa karmy dla psów i kotów przebywających w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Inowrocławiu przy ul. Toruńskiej 165

Inowrocławska Gospodarka Komunalna i Mieszkaniowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Inowrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00173856
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00173856/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-26 14:43
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eebfb775-221f-4e4b-8874-8413c7c36647
Identyfikator
5562766247
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Karma dla zwierząt domowych

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR JĘDRZEJCZAKInowrocław, PL · lot 0
174 507,27 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00173856 z dnia 2026-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa karmy dla psów i kotów przebywających w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Inowrocławiu przy ul. Toruńskiej 165

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Inowrocławska Gospodarka Komunalna i Mieszkaniowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Inowrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365991108

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Toruńska 165

1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 790 818 791

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.pilachowska@igkim.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://igkim.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://igkim.ezamawiajacy.pl/pn/igkim/demand/266655/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zbieranie odpadów, transport drogowy, wynajem i zarządzanie, inne.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa karmy dla psów i kotów przebywających w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Inowrocławiu przy ul. Toruńskiej 165

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eebfb775-221f-4e4b-8874-8413c7c36647

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00173856

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00115468

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPZ.2/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 172390,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa karmy dla psów i kotów przebywających w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Inowrocławiu przy ul. Toruńskiej 165
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa karmy dla psów i kotów przebywających w Schronisku dla Bezdomnych
Zwierząt w Inowrocławiu przy ul. Toruńskiej 165, w tym karmy suchej i mokrej.
Przewidywany zakres i ilość dostaw objętych zamówieniem:
1) karma sucha dla psa – ok. 16 000 kg;
2) karma mokra dla psa – ok. 2 000 kg;
3) karma sucha dla kota – ok. 1400 kg;
4) karma mokra dla kota – ok. 120 kg.
Wymagania jakościowe (żywieniowe) karmy:
1) specyfikacja pełnoporcjowej karmy suchej dla psa
skład karmy: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego nie mniej niż 38%, w przypadku karmy z rybą - mięso i produkty
pochodzenia zwierzęcego nie mniej niż 35% oraz ryby
i produkty rybne nie mniej niż 4%;
składniki analityczne nie mniej niż:
białko surowe - 27%, tłuszcz surowy - 16%, popiół surowy – 7,5%, włókno surowe - 3%, kwasy tłuszczowe Omega-6 - 1%,
kwasy tłuszczowe Omega-3 - 0,13%;
2) specyfikacja pełnoporcjowej karmy mokrej dla psa
skład karmy: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego nie mniej niż 70%;
3) specyfikacja pełnoporcjowej karmy suchej dla kota
skład karmy: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego nie mniej niż 34%, w przypadku karmy
z rybą mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego nie mniej niż 29% oraz ryby
i produkty rybne nie mniej niż 4%;
4) specyfikacja pełnoporcjowej karmy mokrej dla kota
skład karmy: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego nie mniej niż 60%.
Oferowana karma musi spełniać wymagania obowiązujących norm krajowych i unijnych w zakresie dopuszczenia do obrotu.
Na każde żądanie Zamawiającego Wykonawca przedstawi dokumenty potwierdzające, iż dostarczana karma spełnia te wymagania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15713000-9 - Karma dla zwierząt domowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15713000-9 - Karma dla zwierząt domowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174507,27 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 202824,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174507,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROKUS Piotr Jędrzejczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8391545184

7.3.3) Ulica: Transportowca 7

7.3.4) Miejscowość: Inowrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 88-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174507,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy