Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania w ramach grantu „Rozwój cyberbezpieczeństwa w gminie Strzyżewice”
Gmina Strzyżewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00174330
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00174330/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-27 08:54
- Lokalizacja
- Strzyżewice, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ddc1118d-d064-421f-946a-12c29edb8d31
- Identyfikator
- 7132874811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00174330 z dnia 2026-03-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania w ramach grantu „Rozwój cyberbezpieczeństwa w gminie Strzyżewice”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzyżewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019862
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzyżewice 109
1.5.2.) Miejscowość: Strzyżewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-107
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: +48815666025
1.5.8.) Numer faksu: +48815666025
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@strzyzewice.lubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugstrzyzewice.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ddc1118d-d064-421f-946a-12c29edb8d311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania w ramach grantu „Rozwój cyberbezpieczeństwa w gminie Strzyżewice”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddc1118d-d064-421f-946a-12c29edb8d31
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00174330
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054658/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Rozwój cyberbezpieczeństwa w gminie Strzyżewice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Grant „Rozwój cyberbezpieczeństwa w gminie Strzyżewice” finansowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa o numerze FERC.02.02-CS.01-001/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00106781
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRII-ZP.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 517442,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostaw sprzętu informatycznego i oprogramowania w ramach projektu: „Cyberbezpieczny samorząd”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa w ramach programu Fundusz Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
Grant „Rozwój cyberbezpieczeństwa w gminie Strzyżewice” finansowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23
W zakresie zamówienia jest dostawa następującego sprzętu elektronicznego i oprogramowania:
a) Rozbudowa platformy UTM (poz. 1 SOPZ): urządzenie typ 1: 8 szt., urządzenie typ 2: 1 szt.,
b) Zakup przełącznika sieciowego (poz. 2 SOPZ): urządzenie typ 1 – 2 szt., urządzenie typ 2: 6 szt.,
c) Zakup punktów dostępowych WiFi (poz. 3 SOPZ) – 30 szt.,
d) Zakup UPS RACK z modułami bateryjnymi (poz. 4 SOPZ) – 8 szt.,
e) Zakup UPS do stacji roboczych (poz. 5 SOPZ) – 50 szt.,
f) Zakup oprogramowania do agregowania logów (poz. 6 SOPZ) – 1 kpl.,
g) Zakup sprzętu do przechowywania logów (poz. 6 SOPZ) – 1 kpl.,
h) Zakup rozwiązania backupu (poz. 7 SOPZ) – 1 kpl.,
i) Rozbudowa oprogramowania antywirusowego o funkcje XDR, szyfrowania danych (poz. 8 SOPZ) – 1 kpl.,
j) Zakup oprogramowania do zarządzania bezpieczeństwem (poz. 9 SOPZ) - oprogramowanie typ 1 – 1 kpl.,
k) Zakup oprogramowania do zarządzania bezpieczeństwem (poz. 9 SOPZ) – oprogramowanie typ 2 – 1 kpl.
zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ (dalej: SOPZ) oraz ze złożoną przez Wykonawcę ofertą.
Dostawa wymienionych powyżej sprzętów i oprogramowania obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację.
Dostarczany sprzęt i oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone i nieobciążone prawami osób trzecich oraz muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego w UE.
Zamawiający informuje, że tam, gdzie Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym.
Zamawiający informuje, że tam, gdzie w SWZ oraz jej załącznikach opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, co mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne opisywanym pod warunkiem, że będą one o nie gorszych właściwościach i jakości.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w swojej ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
Zamówienie nie jest objęte dynamicznym systemem zakupów.
Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31214100-0 - Przełączniki
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
48731000-1 - Pakiety oprogramowania zabezpieczajacego pliki
48732000-8 - Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 460299,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 538026,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 460299,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOYA Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004274906
7.3.3) Ulica: ul. Łąkowa 29
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-554
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 460299,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2026-03-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |