Zakup wejściówek na trybuny przy lożach VIP na koncert Doja Cat 19.06.2026

Arena Kraków S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00174369
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00174369/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-27 09:05
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5460f610-a620-4a20-9808-111ed7761348
Identyfikator
6761703853
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi świadczone przez zespoły rozrywkowe

Wykonawcy

1 przyznane

LIVE NATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
208 421,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00174369 z dnia 2026-03-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup wejściówek na trybuny przy lożach VIP na koncert Doja Cat 19.06.2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Arena Kraków S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351143147

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Lema 7

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-571

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 3491103

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@arenakrakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.arenakrakow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wejściówek na trybuny przy lożach VIP na koncert Doja Cat 19.06.2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5460f610-a620-4a20-9808-111ed7761348

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00174369

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie z wolnej ręki udzielone na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 2 w związku z art. 305 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów na koncert Doja Cat „Ma Vie World Tour” organizowany przez Wykonawcę w TAURON Arenie Kraków 19.06.2026. Koncert ten stanowi przedsięwzięcie artystyczne realizowane przez jedną z najpopularniejszych na świecie piosenkarek muzyki rap. Jest laureatem licznych prestiżowych nagród muzycznych, w tym American Music Awards, Billboard Music Awards, Brit Awards, Grammy, MTV Europe Music Awards, MTV Video Music Awards. Jej płyty rozchodzą się w wielomilionowych ilościach egzemplarzy i wielokrotnie znajdowały się na czołowych miejscach list sprzedaży na świecie. Żaden inny podmiot nie może świadczyć tej usługi Zamawiającemu, bowiem Wykonawca jest jedynym organizatorem tego koncertu.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPZ.261.2.14.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 192982,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup wejściówek na trybuny przy lożach VIP na koncert Doja Cat organizowany w TAURON Arenie Kraków 19.06.2026

4.5.3.) Główny kod CPV: 92312130-1 - Usługi świadczone przez zespoły rozrywkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Live Nation Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5213300869

7.3.3) Ulica: ul. Wyględowska 10/23

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-654

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208421,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-19
2026-03-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi