Dostawa dwóch kładek kompozytowych wraz z wykonaniem projektu zamiennego przyczółków w ramach zadania pn.: „Budowa drogi dla pieszych i rowerów wraz z oświetleniem przy ul. Granicznej w Przyszowicach”
Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00174470
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00174470/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-27 09:34
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b450db44-c2df-4aa8-802b-b58fc3598f91
- Identyfikator
- 6312271918
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00174470 z dnia 2026-03-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa dwóch kładek kompozytowych wraz z wykonaniem projektu zamiennego przyczółków w ramach zadania pn.: „Budowa drogi dla pieszych i rowerów wraz z oświetleniem przy ul. Granicznej w Przyszowicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276796918
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nad Bytomką 1
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pruim.gliwice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruim.gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12600781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa dwóch kładek kompozytowych wraz z wykonaniem projektu zamiennego przyczółków w ramach zadania pn.: „Budowa drogi dla pieszych i rowerów wraz z oświetleniem przy ul. Granicznej w Przyszowicach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b450db44-c2df-4aa8-802b-b58fc3598f91
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00174470
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041641/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 „Budowa drogi dla pieszych i rowerów wraz z oświetleniem przy ul. Granicznej w Przyszowicach” - dostawa 2 kładek kompozytowych dł. 12,0 i 15,0 mb wraz z wykonaniem projektu zamiennego przyczółków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00110868
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/4/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wyprodukowanie oraz dostarczenie dwóch kładek kompozytowych o długościach 12,0 i 15,0 m określonych w Projekcie Architektoniczno-Budowlanym Tom 1 – „Branża drogowa z odwodnieniem” oraz w projektach wykonawczych i STWiORB w zakresie branży drogowej w ramach Zadania nr 1 dla inwestycji realizowanej przez Zamawiającego na rzecz Inwestora - Gminy Gierałtowice (dalej Inwestor) pn. „Budowa drogi dla pieszych i rowerów wraz z oświetleniem przy ul. Granicznej w Przyszowicach” na odcinku od ul. Korfantego/Bojkowskiej do ul. Wolności w Przyszowicach. Dodatkowo w ramach dostawy kładek Wykonawca sporządzi projekt zamienny przyczółków prefabrykowanych na przyczółki monolityczne dostosowane do proponowanych kładek oraz projekt technologiczny kładek kompozytowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dostaw określają: Formularz cenowy - Załącznik nr 1.1 do SWZ, Dokumentacja projektowa - Załącznik nr 1.2 do SWZ, projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy - Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44212120-6 - Konstrukcje mostowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 381644,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 542430,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 381644,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROZENBLAT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7532009525
7.3.4) Miejscowość: Mosina
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Prefabrykacja przęsła kładek - Composite Bridges Poland,
Wykonanie balustrad - Stal-Bud Sp. z o.o.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 381644,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-30| 2026-03-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |