Zaopatrzenie w wodę przydatną do spożycia z sieci wodociągowej i odprowadzanie ścieków do sieci kanalizacyjnej dla obiektu Zakład Karny w Kluczborku
Zakład Karny w Kluczborku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00174602
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00174602/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-27 10:11
- Lokalizacja
- Kluczbork, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d00c827-b4b2-4ad6-99a4-beb7b5020958
- Identyfikator
- 7511036540
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przesył wody pitnej
Wykonawcy
1 przyznane
WODOCIĄGI I KANALIZACJA 'HYDROKOM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKluczbork, PL · lot 0
475 813,48 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00174602 z dnia 2026-03-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zaopatrzenie w wodę przydatną do spożycia z sieci wodociągowej i odprowadzanie ścieków do sieci kanalizacyjnej dla obiektu Zakład Karny w Kluczborku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Kluczborku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000321000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Katowicka, 4
1.5.2.) Miejscowość: Kluczbork
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-200
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_kluczbork@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8d00c827-b4b2-4ad6-99a4-beb7b50209581.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaopatrzenie w wodę przydatną do spożycia z sieci wodociągowej i odprowadzanie ścieków do sieci kanalizacyjnej dla obiektu Zakład Karny w Kluczborku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d00c827-b4b2-4ad6-99a4-beb7b5020958
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00174602
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00102636/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ścieków dla Zakładu Karnego w Kluczborku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00157906
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
zg z art. 214 ust. 1 pkt 1 dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z
przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze. Zakład Karny w Kluczborku jest przyłączony do sieci wodociągowej
należącej do Wodociągów i Kanalizacji "Hydrokom", które jako jedyne świadczą tego typu dostawy w mieście.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Dkw.2232.1.2026.EK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaopatrzenie w wodę przydatną do spożycia z sieci wodociągowej i odprowadzanie ścieków do sieci kanalizacyjnej dla obiektu Zakład Karny w Kluczborku
4.5.3.) Główny kod CPV: 65111000-4 - Przesył wody pitnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wodociągi i Kanalizacja HYDROKOM Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7510001700
7.3.4) Miejscowość: Kluczbork
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 475813,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-03-31| 2026-03-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |