Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie w ramach projektu „Kształcenie zawodowe w Powiecie Gliwickim zgodne z potrzebami transformacji regionu”

Powiat Gliwicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00174913
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00174913/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-27 11:41
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc6c2db9-c33a-46ab-b0c9-8b16bff2043e
Identyfikator
6312606158
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia zawodowegoKursy komputerowe

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ WROŃSKILublin, PL · lot 0
245 195 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00174913 z dnia 2026-03-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie w ramach projektu „Kształcenie zawodowe w Powiecie Gliwickim zgodne z potrzebami transformacji regionu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Gliwicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276254985

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zygmunta Starego 17

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@starostwo.gliwice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.starostwo.gliwice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fc6c2db9-c33a-46ab-b0c9-8b16bff2043e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie w ramach projektu „Kształcenie zawodowe w Powiecie Gliwickim zgodne z potrzebami transformacji regionu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc6c2db9-c33a-46ab-b0c9-8b16bff2043e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00174913

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00068043/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie w ramach projektu „Kształcenie zawodowe w Powiecie Gliwickim zgodne z potrzebami transformacji regionu”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00154292

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniach w trybie podstawowym (WIF-RZPO.272.00011.2025, WIF-RZPO.272.00015.2025 oraz WIF-RZPO.272.00025.2025) na realizację dostawy sprzętu stanowiącego przedmiot postępowania nie została złożona żadna oferta albo wszystkie oferty zostały odrzucone. Zgodnie z art. 305 pkt 2 ustawy Pzp możliwe jest wtedy udzielenie zamówienia w trybie z wolnej ręki.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-2c5a8467-1870-4aa6-a750-51e2e0dd4684; ocds-148610-ce43d590-707a-4a4f-9d7b-9cee6431fafd; ocds-148610-89a57336-9208-4aeb-94f3-0d0694dddda9

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIF-RZPO.272.006.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 187950,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie, ul. Szpitalna 29 na potrzeby wyposażenia pracowni grafiki i modelowania 2D/3D sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem:
1) Komputer przenośny (graficzny) z systemem operacyjnym – 1 szt.
2) Komputer stacjonarny (stacja graficzna) z systemem operacyjnym – 12 szt.
3) Monitor – 12 szt.
4) Oprogramowanie biurowe – 12 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80533200-1 - Kursy komputerowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Speedserwis Tomasz Wroński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 060768697

7.3.3) Ulica: Zygmunta Krasińskiego 19

7.3.4) Miejscowość: 20-709 Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-709

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245195,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2026-03-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy