DOSTAWA PANELI PRZYŁÓŻKOWYCH Zadanie realizowane przy wsparciu finansowym CPK w ramach programu ZDROWIE 2
Zespół Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego w Sochaczewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00174919
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00174919/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-27 11:41
- Lokalizacja
- Sochaczew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-03212f43-3089-422c-8a88-19929f495d63
- Identyfikator
- 8371507803
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00174919 z dnia 2026-03-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA PANELI PRZYŁÓŻKOWYCH Zadanie realizowane przy wsparciu finansowym CPK w ramach programu ZDROWIE 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego w Sochaczewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017222233
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Batalionów Chłopskich 3/7
1.5.2.) Miejscowość: Sochaczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dor@szpitalsochaczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalsochaczew.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA PANELI PRZYŁÓŻKOWYCH Zadanie realizowane przy wsparciu finansowym CPK w ramach programu ZDROWIE 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03212f43-3089-422c-8a88-19929f495d63
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00174919
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00605550
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 305 pkt 1 ustawy: zachodzi jedna z okoliczności, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 5, zaszła pilna potrzeba udzielenia zamówienia, uniemożliwiająca zachowanie terminów wymaganych przy innym trybie zamówienia. Zamawiający zmuszony był odstąpić od umowy z poprzednim wykonawcą z powodu naruszenia przez Wykonawcę warunków umowy, co spowodowało konieczność niezwłocznego zakupu paneli medycznych celem dokończenia prac i udostępnienia oddziału celem udzielania świadczeń zdrowotnych. Poprzedni Wykonawca w ramach realizacji umowy miał zapewnić dostawę i montaż paneli co jednak nie nastąpiło, a Zamawiający nie mógł tego przewidzieć
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EK-ZZ/ZP.261.105.D.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
dostawa paneli przyłóżkowych z terminem dostawy do 31.12.2025 roku
4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INMED S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8991198153
7.3.4) Miejscowość: Krępice
7.3.5) Kod pocztowy: 55-330
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 215071,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2026-03-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |