Budowa odcinków sieci światłowodowej i usunięcie kabla światłowodowego z kanalizacji Orange
STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00505439
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00505439/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-18 13:11
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9cc4b99e-90e7-4bb0-89f4-875e352e7f79
- Identyfikator
- 7251202006
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00505439 z dnia 2024-09-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Budowa odcinków sieci światłowodowej i usunięcie kabla światłowodowego z kanalizacji Orange
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470006145
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wólczańska 121/123
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-521
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: (48) 42-250-22-01
1.5.8.) Numer faksu: (48) 42-630-93-22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@strazmiejska.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strazmiejska.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uml.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa odcinków sieci światłowodowej i usunięcie kabla światłowodowego z kanalizacji Orange2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9cc4b99e-90e7-4bb0-89f4-875e352e7f79
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00505439
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052652/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Budowa odcinków sieci światłowodowej i usunięcie kabla światłowodowego z kanalizacji Orange
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00475389
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KA/231/05/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 186679,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zgodnie z numeracją SWZ:
5.1. Przedmiotem zamówienia jest zdemontowanie okablowania światłowodowego w kanalizacji teletechnicznej dzierżawionej od Orange oraz budowa nowych odcinków instalacji kablowej w kanałach miejskich kanalizacji teletechnicznej
4.5.3.) Główny kod CPV: 32412110-8 - Sieć internetowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32412100-5 - Sieć telekomunikacyjna
32421000-0 - Okablowanie sieciowe
32562200-2 - Światłowodowe kable telekomunikacyjne
32562000-0 - Kable światłowodowe
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228718,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 228718,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228718,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BELLTECH Tomasz Staszek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7311388814
7.3.3) Ulica: Pawłówek 6A
7.3.4) Miejscowość: Dłutów
7.3.5) Kod pocztowy: 95-081
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228718,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
| 2024-09-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |