Usługi organizacji i przeprowadzenia specjalistycznej terapii sensorycznej, logopedycznej, fizjoterapeutycznej oraz psychologiczniej dla dzieci zamieszkujących na terenie m. st. Warszawy
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "TOP"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00175304
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00175304/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-27 13:10
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-44b31d44-2eec-4350-af68-93120d388f9a
- Identyfikator
- 5261675716
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacji specjalnej
Wykonawcy
1 przyznane
Małgorzata JackowiczWarszawa, PL · lot 0
20 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00175304 z dnia 2026-03-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi organizacji i przeprowadzenia specjalistycznej terapii sensorycznej, logopedycznej, fizjoterapeutycznej oraz psychologiczniej dla dzieci zamieszkujących na terenie m. st. Warszawy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "TOP"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000683683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Raszyńska 8/10
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-026
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sppptop@eduwarszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poradnia-top.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi organizacji i przeprowadzenia specjalistycznej terapii sensorycznej, logopedycznej, fizjoterapeutycznej oraz psychologiczniej dla dzieci zamieszkujących na terenie m. st. Warszawy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44b31d44-2eec-4350-af68-93120d388f9a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175304
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
w postępowaniu prowadzonym uprzednio nie złożono oferty albo wszystkie złożone oferty zostały odrzucone
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 20000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługi organizacji i przeprowadzenia specjalistycznej terapii: sensorycznej, logopedycznej, fizjoterapeutycznej oraz psychologicznej dla dzieci zamieszkujących na terenie m. st. Warszawy w 2025
4.5.3.) Główny kod CPV: 80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Małgorzata Jackowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512001881
7.3.3) Ulica: S. Dembego 20a lok 28
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-796
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-15| 2026-03-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |