Termomodernizacja budynku OSP w Nowym Mieście Lubawskim

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00175686
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00175686/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-27 14:37
Lokalizacja
Nowe Miasto Lubawskie, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cdd7d4e3-0e97-4d6b-a5df-4b70943bb4d0
Identyfikator
8771412153
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty izolacyjneRoboty elewacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczneInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie infrastruktury okablowania

Wykonawcy

1 przyznane

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowe Miasto Lubawskie, PL · lot 0
465 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00175686 z dnia 2026-03-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku OSP w Nowym Mieście Lubawskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 519578177

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 5B

1.5.2.) Miejscowość: Nowe Miasto Lubawskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 600 263 764

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: OSPNML@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/p/Ochotnicza-Stra%C5%BC-Po%C5%BCarna-Nowe-Miasto-Lubawskie-100092736833045/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cdd7d4e3-0e97-4d6b-a5df-4b70943bb4d0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku OSP w Nowym Mieście Lubawskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdd7d4e3-0e97-4d6b-a5df-4b70943bb4d0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175686

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00077331

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 378048,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku OSP przy ulicy Wodnej w Nowym Mieście Lubawskim. Zakres przedmiotu obejmuje:
a) docieplenie podłogi na gruncie,
b) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
c) izolacja fundamentów,
d) docieplenie od wewnątrz,
e) roboty na elewacji ceglanej,
f) wymiana okładziny dachu z płyty warstwowej,
g) wykonanie centralnego ogrzewanie – powietrzna pompa ciepła,
h) montaż instalacji fotowoltaicznej,
i) instalacja oświetleniowa.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji projektowej oraz w przedmiarze robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 465000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 754891,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 465000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280260847

7.3.3) Ulica: Działyńskich 8a

7.3.4) Miejscowość: Nowe Miasto Lubawskie

7.3.5) Kod pocztowy: 13-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 465000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-03-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane