Dostawa oleju opałowego.
ZESPÓŁ SZKÓŁ W DROHICZYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00175958
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00175958/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-28 17:08
- Lokalizacja
- Drohiczyn, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0612ebf8-8947-412e-bfb1-cc0521289ab3
- Identyfikator
- 5441410244
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00175958 z dnia 2026-03-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ W DROHICZYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 052131977
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 51
1.5.2.) Miejscowość: Drohiczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-312
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@doradztwo-przetargi.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsdrohiczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0612ebf8-8947-412e-bfb1-cc0521289ab31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0612ebf8-8947-412e-bfb1-cc0521289ab3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175958
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00126859
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZS.2600.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 45000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego w ilości 30000 litrów do zbiornika (o pojemności 50000 litrów) przy budynku Zespołu Szkół w Drohiczynie przy ul. Warszawskiej 51, 17-312 Drohiczyn, posiadającego następującą charakterystykę:
- temperatura zapłonu > + 56st.C;
- temperatura krzepnięcia < -20st.C;
- lepkość kinematyczna w temperaturze 20st.C <6,00ml/s2;
- zawartość siarki < 0,2%;
- gęstość w temperaturze 15st.C < 0,860g/ml;
- zawartość wody < 200mg/kg.
2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamówienie udzielane jest w częściach, każda z nich stanowi odrębne postępowanie przetargowe.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanym wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie prawo do nabycia w czasie obowiązywania umowy oleju napędowego do celów grzewczych za łączną kwotę brutto nie mniejszą niż 90 % wartości brutto umowy, a Wykonawca nie będzie wysuwał z tego tytułu żadnych roszczeń.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45299,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50045,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45299,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU OPAL Irena Puławska Roman Puławski Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 050206352
7.3.4) Miejscowość: Hajnówka
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45299,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 dni
| 2026-03-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |