ADAPTACJA I MODERNIZACJA PRACOWNI SKANOWANIA I DRUKU 3D ORAZ PRACOWNI ELEKTRYCZNEJ Z MONTOWNIĄ KOMPUTERÓW W BUDYNKU CKZ UL. WARSZTATOWA 10 W ŚWIDNIKU

POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. ZYGMUNTA PUŁAWSKIEGO W ŚWIDNIKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00175969
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00175969/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-29 11:09
Lokalizacja
Świdnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd2c4abe-3e61-49ef-88f4-49f6fd402331
Identyfikator
7131140018
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneKładzenie podłógKładzenie parkietu

Wykonawcy

2 przyznane

DANIEL MAJBychawa, PL · lot 0
154 326,54 PLN
DANIEL MAJBychawa, PL · lot 1
154 326,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00175969 z dnia 2026-03-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ADAPTACJA I MODERNIZACJA PRACOWNI SKANOWANIA I DRUKU 3D ORAZ PRACOWNI ELEKTRYCZNEJ Z MONTOWNIĄ KOMPUTERÓW W BUDYNKU CKZ UL. WARSZTATOWA 10 W ŚWIDNIKU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ IM. ZYGMUNTA PUŁAWSKIEGO W ŚWIDNIKU

1.3.) Oddział zamawiającego: PCEZ ŚWIDNIK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000037262

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 1

1.5.2.) Miejscowość: Świdnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-045

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcez.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcez.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fd2c4abe-3e61-49ef-88f4-49f6fd402331

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ADAPTACJA I MODERNIZACJA PRACOWNI SKANOWANIA I DRUKU 3D ORAZ PRACOWNI ELEKTRYCZNEJ Z MONTOWNIĄ KOMPUTERÓW W BUDYNKU CKZ UL. WARSZTATOWA 10 W ŚWIDNIKU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd2c4abe-3e61-49ef-88f4-49f6fd402331

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175969

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00371215/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 ADAPTACJA I MODERNIZACJA PRACOWNI SKANOWANIA I DRUKU 3D ORAZ PRACOWNI ELEKTRYCZNEJ Z MONTOWNIĄ KOMPUTERÓW W BUDYNKU CKZ UL. WARSZTATOWA 10 W ŚWIDNIKU

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

zadanie jest realizowane w ramach projektu „Rozwój infrastruktury szkół kształcenia zawodowego prowadzonych przez Powiat Świdnicki. Edycja 2”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00452556

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCEZ.272.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 224000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2.1. część 1 zamówienia - ADAPTACJA I MODERNIZACJA PRACOWNI SKANOWANIA I DRUKU 3D W BUDYNKU CKZ (II PIĘTRO) UL. WARSZTATOWA 10 W ŚWIDNIKU, szczegółowy zakres robót obejmuje:
4.2.1.1. Zakres robót adaptacyjno-budowlanych:
1) Prace zabezpieczające:
- zabezpieczenie podłóg (200 m2) oraz szyb przed zabrudzeniem i uszkodzeniami mechanicznymi (50 m2);
2) Roboty rozbiórkowe: rozebranie, demontaż pełnej ściany działowej z cegły (gr. 1/2 cegły) na zaprawie cementowo-wapiennej (6m2), usunięcie gruzu i ziemi (7m3),
3) Ułożenie nadproży prefabrykowanych (lm) — wzmocnienie części ściany.
4) Dopasowanie skrzydeł okiennych zespolonych (0,5 — 2,5 m2): regulacja okien i obróbka glifów okiennych w celu zapewnienia prawidłowego osadzenia,
5) Wymiana stolarki drzwiowej: wykucie z muru ościeżnic drewnianych o powierzchni ponad 2 m2, montaż drzwi stalowych ogniotrwałych z ościeżnicą bez zmiany wymiarów otworu.
6) Wykucie otworów w ścianach z cegieł o grubości ponad 1/2 cegły (1 m3) — usuniecie pozostałości zabudowy po starym systemie wentylacji przemysłowej bez naruszania konstrukcji budynku.
7) Przygotowanie ścian: uzupełnianie tynków wewnętrznych z zaprawy cementowo-wapiennej z zagruntowaniem (50 m2), położenie tynków cementowych zwykłych na ścianach pionowych (50 m2), gruntowanie powierzchni ścian ceglanych, betonowych i z płyt wiórowo-cementowych (150 m2), wykonanie gładzi gipsowej dwuwarstwowej na ścianach z elementów prefabrykowanych i betonów wylewanych (150 m2), malowanie powierzchni wewnętrznych dwukrotne malowanie z gruntowaniem powierzchni ścian z podłoży gipsowych (150 m2).
8) Przygotowanie podłogi: demontaż, rozebranie posadzki z płytek na zaprawie cementowej (5 m2), przygotowanie starego podłoża metodą lekką-mokrą zgruntowaniem emulsją (5 m2), układanie płytek podłogowych na klej (5 m2).
4.2.1.2. Roboty adaptacyjno-modernizacyjne elektryczne:
1) montaż korytek instalacyjnych o szerokości do 200 mm (100 m), przygotowanie podłoża pod osprzęt instalacyjny, mocowanie osprzętu w podłożu z cegły (150 szt.), układanie przewodów elektrycznych — wciąganie przewodów jednożyłowych o przekroju 2,5 mm2 do rur osłonowych (100 m), montaż modułów RJ45 w gniazdach sieciowych (10 szt.), montaż gniazd instalacyjnych ze stykiem ochronnym, natynkowych, dwubiegunowych przykręcanych, obciążalność 16A (12 szt.).
2) Podłączenie przewodów pojedynczych (fi do 2,5 mm) pod zaciski lub bolce (12 szt.).
3) Sprawdzenie i pomiar obwodu elektrycznego instalacji niskiego napięcia (1 pomiar).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45432110-8 - Kładzenie podłóg

4.5.5.) Wartość części: 99000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2.2. część 2 zamówienia - ADAPTACJA I MODERNIZACJA PRACOWNI ELEKTRYCZNEJ Z MONTOWNIĄ KOMPUTERÓW W BUDYNKU CKZ (I PIĘTRO) UL. WARSZTATOWA 10 W ŚWIDNIKU, szczegółowy zakres robót obejmuje:
4.2.2.1. Zakres robót adaptacyjno-budowlanych:
1) Prace zabezpieczające:
- zabezpieczenie podłóg (200 m2) oraz szyb przed zabrudzeniem i uszkodzeniami mechanicznymi (50m2).
2) Roboty rozbiórkowe: rozebranie, demontaż pełnej ściany działowej z cegły na zaprawie cementowo-wapiennej (90m3), usunięcie gruzu i ziemi (7m 2),
3) Montaż, ułożenie nadproży prefabrykowanych (1 m) — wzmocnienie części ściany.
4) Dopasowanie skrzydeł okiennych zespolonych (0,5 — 2,5 m 2): regulacja okien i obróbka glifów okiennych w celu zapewnienia prawidłowego osadzenia,
5) Wymiana stolarki drzwiowej: demontaż ościeżnic drewnianych, wykucie ościeżnic o powierzchni ponad 2 m2, montaż drzwi stalowych ogniotrwałych z ościeżnicą.
6) Wykucie otworów w ścianach z cegieł o grubości ponad % cegły (2 rn 3) bez naruszania konstrukcji budynku.
7) Przygotowanie ścian: uzupełnianie ścian oraz zamurowanie otworów w ścianach (5 m3), uzupełnianie tynków wewnętrznych z zaprawy cementowo-wapiennej (5 m2)l położenie tynków cementowych zwykłych na ścianach pionowych (50 m2), gruntowanie powierzchni ścian ceglanych} betonowych i z płyt wiórowo-cementowych (150 m2), wykonanie gładzi gipsowej dwuwarstwowej na ścianach z elementów prefabrykowanych i betonów wylewanych (50 m2),
8) Malowanie powierzchni wewnętrznych — dwukrotne malowanie z gruntowaniem powierzchni ścian (150 m2).
9) Przygotowanie podłogi: demontaż, rozebranie posadzki z płytek na zaprawie cementowej (5 m2)î przygotowanie starego podłoża metodą lekką-mokrą z gruntowaniem emulsją (5 m 2), układanie płytek podłogowych na klej (5 m 2).
4.2.2.2. Roboty adaptacyjno-modernizacyjne elektryczne:
1) montaż korytek (szer. do 200 mm) instalacyjnych (100 m).
2) Przygotowanie podłoża pod osprzęt instalacyjny: mocowanie osprzętu w podłożu z cegły (150 szt.).
3) Układanie przewodów elektrycznych — wciąganie przewodów jednożyłowych o przekroju 215 mrn 2 do rurach osłonowych (100 m).
4) Montaż modułów RJ45 w gniazdach sieciowych (25 szt.).
5) Montaż gniazd elektrycznych ze stykiem ochronnym (16A), instalacja wtyczkowych gniazd natynkowych z uziemieniem (25 szt.).
6) Podłączenie przewodów pojedynczych (2,5 mm) pod zaciski lub bolce (25 szt.).
7) Sprawdzenie i pomiar obwodu elektrycznego instalacji

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45432113-9 - Kładzenie parkietu

4.5.5.) Wartość części: 125000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 154326,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 154326,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 154326,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Daniel Maj

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7132889971

7.3.4) Miejscowość: Bychawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 154326,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 154326,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 154326,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 154326,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Daniel Maj

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7132889971

7.3.4) Miejscowość: Bychawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 154326,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-03-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane