Sukcesywna, bezgotówkowa dostawa paliw płynnych oraz energii elektrycznej do pojazdów Kampinoskiego Parku Narodowego
Kampinoski Park Narodowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00176060
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00176060/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-30 08:03
- Lokalizacja
- Izabelin C, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f1c72ea-b0e5-469e-9582-e18bbf9de61c
- Identyfikator
- 1182081819
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00176060 z dnia 2026-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna, bezgotówkowa dostawa paliw płynnych oraz energii elektrycznej do pojazdów Kampinoskiego Parku Narodowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Kampinoski Park Narodowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 145916637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tetmajera 38
1.5.2.) Miejscowość: Izabelin C
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-080
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: (022) 722 60 01, 722 60 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrekcja@kampinoski-pn.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kampn.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f1c72ea-b0e5-469e-9582-e18bbf9de61c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa Osoba Prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna, bezgotówkowa dostawa paliw płynnych oraz energii elektrycznej do pojazdów Kampinoskiego Parku Narodowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f1c72ea-b0e5-469e-9582-e18bbf9de61c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00176060
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098138/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup paliwa i energii elektrycznej na potrzeby floty pojazdów Kampinoskiego Parku Narodowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00124248
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 181874,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna, bezgotówkowa dostawa paliw płynnych oraz energii elektrycznej do pojazdów Kampinoskiego Parku Narodowego, realizowana przy użyciu kart flotowych, wraz z zapewnieniem elektronicznego systemu obsługi floty.
2) Zamówienie obejmuje w szczególności:
a) benzynę bezołowiową Pb95,
b) olej napędowy ON,
c) energię elektryczną do pojazdów elektrycznych,
d) wydanie i obsługę kart flotowych,
e) dostęp do systemu raportowania i rozliczeń.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09134100-8 - Olej napędowy
09310000-5 - Elektryczność
30163100-0 - Karty na zakup paliwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postepowanie zostaje unieważnione ze względu na brak ofert zgodnie z art. 255 pkt 1).Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |