Świadczenie usług z zakresu konserwacji i pielęgnacji boisk sportowych zarządzanych przez Gminy Ośrodek Turystyki i Sportu w Gniewinie.
Gmina Gniewino
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00176386
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00176386/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-30 09:52
- Lokalizacja
- Gniewino, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7740f790-648d-432b-817d-e8e429799852
- Identyfikator
- 5882125449
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00176386 z dnia 2026-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług z zakresu konserwacji i pielęgnacji boisk sportowych zarządzanych przez Gminy Ośrodek Turystyki i Sportu w Gniewinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gniewino
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pomorska
1.5.2.) Miejscowość: Gniewino
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-250
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gniewino@gniewino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gniewino.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług z zakresu konserwacji i pielęgnacji boisk sportowych zarządzanych przez Gminy Ośrodek Turystyki i Sportu w Gniewinie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7740f790-648d-432b-817d-e8e429799852
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00176386
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00004587/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Świadczenie usług w zakresie konserwacji i pielęgnacji boisk sportowych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00137250
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
art. 214 ust. 1 pkt. 7 - w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Zamawiający zdecydował się na wybór trybu zamówienia z wolnej ręki, ponieważ spełnione zostały łącznie wszystkie przesłanki ustawowe:
- przedmiotem niniejszego postępowania jest powtórzenie podobnych usług do zamówienia podstawowego udzielonego dnia 25.03.2025 r., - możliwość udzielenia zamówień powtórzeniowych została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym - całkowita wartość zamówień powtórzeniowych została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego,
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.07.2026.GOTiS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi konserwacji i pielęgnacji boisk piłkarskich zarządzanych przez Gminny Ośrodek Turystyki i Sportu w Gniewinie przy ul. Sportowej 10 w Gniewinie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77320000-9 - Usługi utrzymania terenów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trawmar Ekspert Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773366646
7.3.3) Ulica: Poznańska 39
7.3.4) Miejscowość: Daszewice
7.3.5) Kod pocztowy: 61-160
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
a) Stacja Wentylacja – Obsługa Techniczna Nieruchomości Wojciech Płaczek,
ul. Piaskowa 9, 84-250 Gniewino, NIP 5882162775 – zadanie zgodnie z umową
o podwykonawstwo tj. prace o łącznej kwocie 180 000,00 zł brutto.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 280000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |