Dostawa materiałów eksploatacyjnych do budowy prototypów w ramach programu Preinkubacji organizowanego przez Podkarpackie Centrum Innowacji – zamówienie z podziałem na trzy części

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00176436
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00176436/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-30 10:07
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-306fba8a-bb4d-4910-84ed-304f2be33566
Identyfikator
8133765154
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Artykuły różneWyposażenie różneMateriały budowlaneUrządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczneGuma i tworzywa sztuczneKątowniki i profile

Wykonawcy

3 przyznane

ARTUR DYRDAMaków Podhalański, PL · lot 0
191 149,57 PLN
ARTUR DYRDAMaków Podhalański, PL · lot 1
7067,84 PLN
ARTUR DYRDAMaków Podhalański, PL · lot 2
17 974,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00176436 z dnia 2026-03-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów eksploatacyjnych do budowy prototypów w ramach programu Preinkubacji organizowanego przez Podkarpackie Centrum Innowacji – zamówienie z podziałem na trzy części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368953574

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Teofila Lenartowicza 4

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-051

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 798144097

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.baracz@pcinn.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcinn.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-306fba8a-bb4d-4910-84ed-304f2be33566

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Łączenie Przedsiębiorczości z Nauką

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiałów eksploatacyjnych do budowy prototypów w ramach programu Preinkubacji organizowanego przez Podkarpackie Centrum Innowacji – zamówienie z podziałem na trzy części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-306fba8a-bb4d-4910-84ed-304f2be33566

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00176436

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Niniejsze zamówienie realizowane jest w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia (EFRR) 2021 – 2027. Priorytet FEPK.01 Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka, Działanie FEPK.01.01 Badania i rozwój, Typ projektu: Budowa potencjału ośrodków innowacji Podkarpackie Centrum Innowacji.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00112240

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCI-DFA.2621.3.2026.JBA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 129713,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) część 1 – dostawa materiałów w zakresie elektroniki – przedmiot zamówienia w zakresie części 1 stanowi dostawa materiałów eksploatacyjnych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, co do pozycji i ilości, który stanowi zarazem szczegółową wycenę – załącznik nr 1 do Rozdziału III SWZ.
3. Dostawa będzie realizowana na podstawie oferty opracowanej przez Wykonawcę zgodnie z warunkami ujętymi w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1, 2 lub 3 do Rozdziału III SWZ, w zależności od części, której będzie dotyczyć, w sposób sukcesywny, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. Dostawa przedmiotu zamówienia nie jest dostawą jednorazową. Wykonawca jest zobowiązany dostarczać asortyment zgodnie z zamówieniem Zamawiającego, sukcesywnie do maksymalnego limitu lub daty końcowej umowy, w zależności od tego, które zdarzenie wyniknie jako pierwsze.
4. Wykonawca jest zobligowany do formularza ofertowego (załącznik nr 1 do Rozdziału I SWZ) złożyć formularz szczegółowej wyceny, stanowiący załącznik nr 1, 2 lub 3 do Rozdziału III SWZ (w zależności od części, na którą składa ofertę). W przypadku nie złożenia formularza, o którym mowa w zdaniu poprzednim, oferta podlegać będzie odrzuceniu.
5. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp

4.5.3.) Główny kod CPV: 44423000-1 - Artykuły różne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39290000-1 - Wyposażenie różne

44111000-1 - Materiały budowlane

31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne

4.5.5.) Wartość części: 114457,85 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) część 2 – dostawa materiałów w zakresie filamentu - przedmiot zamówienia w zakresie części 2 stanowi dostawa filamentu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, co do pozycji i ilości, który stanowi zarazem szczegółową wycenę – załącznik nr 2 do Rozdziału III SWZ;
3. Dostawa będzie realizowana na podstawie oferty opracowanej przez Wykonawcę zgodnie z warunkami ujętymi w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1, 2 lub 3 do Rozdziału III SWZ, w zależności od części, której będzie dotyczyć, w sposób sukcesywny, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. Dostawa przedmiotu zamówienia nie jest dostawą jednorazową. Wykonawca jest zobowiązany dostarczać asortyment zgodnie z zamówieniem Zamawiającego, sukcesywnie do maksymalnego limitu lub daty końcowej umowy, w zależności od tego, które zdarzenie wyniknie jako pierwsze.
4. Wykonawca jest zobligowany do formularza ofertowego (załącznik nr 1 do Rozdziału I SWZ) złożyć formularz szczegółowej wyceny, stanowiący załącznik nr 1, 2 lub 3 do Rozdziału III SWZ (w zależności od części, na którą składa ofertę). W przypadku nie złożenia formularza, o którym mowa w zdaniu poprzednim, oferta podlegać będzie odrzuceniu.
5. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp

4.5.3.) Główny kod CPV: 44423000-1 - Artykuły różne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39290000-1 - Wyposażenie różne

44111000-1 - Materiały budowlane

19500000-1 - Guma i tworzywa sztuczne

4.5.5.) Wartość części: 4591,22 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3) część 3 – dostawa materiałów w zakresie profili - przedmiot zamówienia w zakresie części 3 stanowi dostawa profili, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, co do pozycji i ilości, który stanowi zarazem szczegółową wycenę – załącznik nr 3 do Rozdziału III SWZ.

3. Dostawa będzie realizowana na podstawie oferty opracowanej przez Wykonawcę zgodnie z warunkami ujętymi w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1, 2 lub 3 do Rozdziału III SWZ, w zależności od części, której będzie dotyczyć, w sposób sukcesywny, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. Dostawa przedmiotu zamówienia nie jest dostawą jednorazową. Wykonawca jest zobowiązany dostarczać asortyment zgodnie z zamówieniem Zamawiającego, sukcesywnie do maksymalnego limitu lub daty końcowej umowy, w zależności od tego, które zdarzenie wyniknie jako pierwsze.
4. Wykonawca jest zobligowany do formularza ofertowego (załącznik nr 1 do Rozdziału I SWZ) złożyć formularz szczegółowej wyceny, stanowiący załącznik nr 1, 2 lub 3 do Rozdziału III SWZ (w zależności od części, na którą składa ofertę). W przypadku nie złożenia formularza, o którym mowa w zdaniu poprzednim, oferta podlegać będzie odrzuceniu.
5. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp

4.5.3.) Główny kod CPV: 44423000-1 - Artykuły różne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39290000-1 - Wyposażenie różne

44111000-1 - Materiały budowlane

44212500-4 - Kątowniki i profile

4.5.5.) Wartość części: 10664,58 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191149,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 191149,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191149,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Part-AD Artur Dyrda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521594068

7.3.3) Ulica: Grzechynia 768

7.3.4) Miejscowość: Maków Podhalański

7.3.5) Kod pocztowy: 34-220

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191149,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7067,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7067,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7067,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Part-AD Artur Dyrda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521594068

7.3.3) Ulica: Grzechynia 768

7.3.4) Miejscowość: Maków Podhalański

7.3.5) Kod pocztowy: 34-220

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7067,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17974,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17974,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17974,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Part-AD Artur Dyrda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521594068

7.3.3) Ulica: Grzechynia 768

7.3.4) Miejscowość: Maków Podhalański

7.3.5) Kod pocztowy: 34-220

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17974,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa będzie realizowana przez Strony 24 miesiące licząc od dnia jej zawarcia, nie
później jednak niż do dnia 15 marca 2028 roku lub wyczerpania ilości maksymalnych,
o których mowa w opisie przedmiotu zamówienia, w zależności od tego, które
zdarzenie wyniknie jako pierwsze.
Wykonawca jest zobligowany dostarczyć asortyment, każdorazowo na zamówienie
Zamawiającego, przesłane za pomocą środków komunikacji elektronicznej, tj. e-mail,
w terminie do 7 dni roboczych, licząc od dnia otrzymania w/w zamówienia.
2026-03-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy