Budowa drogi gminnej 601314K w km od 0+937,00 do km 1+703,00 w miejscowości Wola Kalinowska, Gmina Sułoszowa
GMINA SUŁOSZOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00176620
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00176620/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-30 11:02
- Lokalizacja
- Sułoszowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-642afef4-f575-406e-8c39-b5f197a68e68
- Identyfikator
- 6771037576
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00176620 z dnia 2026-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej 601314K w km od 0+937,00 do km 1+703,00 w miejscowości Wola Kalinowska, Gmina Sułoszowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUŁOSZOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 139
1.5.2.) Miejscowość: Sułoszowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-045
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@suloszowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.suloszowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-642afef4-f575-406e-8c39-b5f197a68e681.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej 601314K w km od 0+937,00 do km 1+703,00 w miejscowości Wola Kalinowska, Gmina Sułoszowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-642afef4-f575-406e-8c39-b5f197a68e68
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00176620
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076973/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa drogi gminnej 601314K w km od 0+937,00 do km 1+703,00 w miejscowości Wola Kalinowska, Gmina Sułoszowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00108155
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn.: Budowa drogi gminnej 601314K w km od 0+937,00 do km 1+703,00 w miejscowości Wola Kalinowska, Gmina Sułoszowa realizowane w ramach dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Całość zamierzenia budowlanego zakłada wykonanie następujących robót o łącznej długości 766 m, szerokość jezdni 5,00m:
Zakres projektu obejmuje:
• Wycinka drzew;
• Rozbiórka istniejących nawierzchni;
• Rozbiórka istniejącego oznakowania;
• Rozbiórka przepustów oraz ścianek czołowych;
• Budowa obustronnego pobocza gruntowego ulepszonego;
• Przebudowa skrzyżowania z drogą powiatową nr 2134K (ul. Kalinów);
• Budowa oświetlenia ulicznego;
• Budowa kanalizacji deszczowej;
• Rozbiórka i budowa sieci wodociągowej;
• Regulacja pionowa studni sieci kanalizacji sanitarnej (przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej);
• Rozbiórka i budowa sieci elektroenergetycznej;
• Przebudowa rowu przydrożnego;
• Przebudowa rowu melioracyjnego;
• Budowa rowów;
• Budowa korytek betonowych;
• Budowa umocnienia skarp i dna rowu;
• Budowa przepustów;
• Przebudowa i budowa zjazdów zwykłych;
• Stała organizacja ruchu.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 10
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2165235,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3897918,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2165235,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BERGER BAU POLSKA SP Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930217343
7.3.3) Ulica: SZCZECIŃSKA 11
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 54-517
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2165235,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-05-31| 2026-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |