Wymiana instalacji ZW, CWU, CO, kanalizacyjnych w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00176731
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00176731/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-30 11:32
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1dae889b-16cb-4da1-857d-c79133cb0cda
- Identyfikator
- 8981816856
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00176731 z dnia 2026-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana instalacji ZW, CWU, CO, kanalizacyjnych w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289012
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Borowska 213
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-556
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: maciej.polanski@usk.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://usk-wroc.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana instalacji ZW, CWU, CO, kanalizacyjnych w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1dae889b-16cb-4da1-857d-c79133cb0cda
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00176731
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00078485/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wymiana instalacji ZW, CWU, CW w budynku w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu dla budynków przy ul. Borowskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00603863
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.242.537.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana instalacji ZW, CWU, CO, kanalizacyjnych w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:jedyna oferta złożona w postępowaniu przez Bartosz Lewandowski PHU BRUNO KONSTANT ul. Michalusa 10, 38 – 300 Gorlice, jako niespełniająca warunków udziału w postępowaniu wskazanych przez Zamawiającego w SWZ podlega odrzuceniu.
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy PZP. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
| 2026-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |