Zakup echokardiografu dla Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie
Szpital Lipno Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00176784
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00176784/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-30 11:46
- Lokalizacja
- Lipno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d674588a-ac0e-49c7-be2a-ae91120c2465
- Identyfikator
- 4660387504
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00176784 z dnia 2026-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup echokardiografu dla Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Lipno Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340572055
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nieszawska 6
1.5.2.) Miejscowość: Lipno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-600
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 5428880414
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitallipno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitallipno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d674588a-ac0e-49c7-be2a-ae91120c24651.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup echokardiografu dla Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d674588a-ac0e-49c7-be2a-ae91120c2465
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00176784
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt: „Doposażenie Poradni Kardiologicznej w Szpital Lipno Sp. z o. o.” współfinansowany w ramach KPO i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I".2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00125322
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.372.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 870206,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu medycznego dla zadania pn. ‘Zakup echokardiografu dla Szpital Lipno Sp. z o.o. w Lipnie‘.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 (Opis przedmiotu zamówienia) do niniejszej SWZ stanowiący integralną jej część.
3. Do obowiązków Wykonawcy należy:
• dostawa i transport,
• rozładunek i wniesienie do pomieszczenia wskazanego przez Zamawiającego na terenie Szpitala,
• skręcenie, ustawienie, uruchomienie oraz przeprowadzenie szkolenia pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi i konserwacji sprzętu.
Wykonawca zobowiązuje się dodatkowo przeszkolić personel, jeżeli będzie to konieczne w terminie późniejszym, uzgodnionym z Zamawiającym.
4. Warunki – wymagania określone przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia - parametry wymagane (Załącznik nr 2 do SWZ) muszą być spełnione przez Wykonawcę. Nie spełnienie wymagań spowoduje odrzucenie oferty w tym zakresie (z wyjątkiem pkt. 27).
4.5.3.) Główny kod CPV: 33112340-3 - Echokardiografy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 940496,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 940496,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 940496,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Medinco Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 015337268
7.3.3) Ulica: ul. Czarnkowska 18
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-415
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 940496,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
| 2026-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |