REMONT BUDYNKU LEŚNICZÓWKI LEŚNICTWA NAGOSZEWKA- LOKAL MIESZKALNY NAGOSZEWKA PIERWSZA 1A.

Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00505619
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00505619/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-18 13:45
Lokalizacja
Ostrów Mazowiecka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b521e1cc-344c-11ef-8a31-0e435a8a43bc
Identyfikator
7590002830
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00505619 z dnia 2024-09-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT BUDYNKU LEŚNICZÓWKI LEŚNICTWA NAGOSZEWKA- LOKAL MIESZKALNY NAGOSZEWKA PIERWSZA 1A.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550326916

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 30

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ostrow.maz@warszawa.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ostrow.warszawa.lasy.gov.pl/nadlesnictwo

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b521e1cc-344c-11ef-8a31-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo- gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT BUDYNKU LEŚNICZÓWKI LEŚNICTWA NAGOSZEWKA- LOKAL MIESZKALNY NAGOSZEWKA PIERWSZA 1A.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b521e1cc-344c-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00505619

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00326051/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont budynku leśniczówki Nagoszewka.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398357

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 247919,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakres usług i robót budowlanych zgodne z opisem przedmiotu zamówienia określone w niniejszym SWZ w tym:
- Roboty rozbiórkowe
- Montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej
- Roboty remontowe i renowacje sufitów i ścian
- Kładzenie i wykładanie podłóg
- Roboty instalacyjne elektryczne
- Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
- Instalowanie centralnego ogrzewania
- Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Wartość złożonej oferty na realizację zamówienia: 304 527,85 zł brutto.
Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia wynosi 267 753,11 zł brutto.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zadania do ceny złożonej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 304527,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 304527,85 PLN

2024-09-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane