Remont i renowacja budynku pałacu w Powodowie

POWIAT WOLSZTYŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00505622
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00505622/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-18 13:46
Lokalizacja
Wolsztyn, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64eab34c-6315-4cd4-a1fa-cc0187fb71af
Identyfikator
9231509056
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Wykonawcy

1 przyznane

BLACH-DEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWolsztyn, PL · lot 0
1 175 565,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00505622 z dnia 2024-09-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i renowacja budynku pałacu w Powodowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WOLSZTYŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411561571

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 5 Stycznia 5

1.5.2.) Miejscowość: Wolsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-200

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@powiatwolsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwolsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-64eab34c-6315-4cd4-a1fa-cc0187fb71af

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i renowacja budynku pałacu w Powodowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64eab34c-6315-4cd4-a1fa-cc0187fb71af

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00505622

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071202/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont i renowacja budynku pałacu w Powodowie – poprawa stanu technicznego obiektu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00402028

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ID.272.50.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont i renowacja budynku pałacu w Powodowie.
Zakres prac obejmuję w szczególności:
1.Kompleksowy remont dachu zgodnie z projektem budowlanym, który uwzględnia:
- roboty rozbiórkowe,
- remont więźby dachowej, wraz z konserwacją całej więźby środkiem do konserwacji oraz zabezpieczenie konstrukcji drewnianej przeciwpożarowo,
- wykonanie remontu kominów (przemurowanie),
- wykonanie nowego ołacenia dachu,
- pokrycie dachu membraną paroprzepuszczalną,
- wykonanie nowego pokrycia dachu z dachówki karpiówki w kolorze ceglastoczerwonym układanym w koronkę, wykonanie włazów dachowych, stopni ław kominiarskich oraz płotków śniegowych,
- wykonanie nowych obróbek z blachy tytanowo – cynkowej,
- renowacja okien dachowych,
- wymiana orynnowania budynku na nowe wykonane z blachy tytanowo – cynkowej
- wywiezienie gruzu z terenu robót,
- wymiana instalacji odgromowej.
2. Wykonanie napraw tynkarskich ścian i gzymsów w miejscach wymagających dostępu z połaci dachowych.
3. Wymiana okien poddasza, parteru oraz pierwszego piętra zgodnie z dokumentacją projektową.
4. Renowacja stolarki drzwiowej.

Szczegółowy zakres robót oraz sposób wykoania określa projekt budowlany
[załącznik nr 6 do SWZ]. Ponadto załączono kosztorys ofertowy, który stanowi wyłącznie element pomocniczy i nie jest zestawieniem planowanych prac w rozumieniu art. 629 oraz 630 1 Kc [załącznik nr 7 do SWZ].
2. Jeżeli w udostępnionych Wykonawcom dokumentach znajdują się jakiekolwiek znaki towarowe, patenty, nazwy producentów pochodzenie lub źródło albo wskazany szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego wykonawcę są one wyłącznie przykładowymi nazewnictwami i Zamawiający dopuszcza zastosowanie innych materiałów o równoważnych parametrach jakościowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1175565,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1550000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1175565,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BLACH-DEK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9231708057

7.3.4) Miejscowość: Wolsztyn

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Stolarka Okienna, NEXBAU Sp z o.o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1175565,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 119 dni

2024-09-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane