Przebudowa DP 1172K Maków-Gołcza -Iwanowice-Zerwana, w m. Cieplice w km od 1+010,41 do km 1+180 na dł. 169,59mb

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIECHOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00176904
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00176904/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-30 12:28
Lokalizacja
Miechów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c201eb19-b619-461c-927f-c78a48b4e322
Identyfikator
6591331127
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie burzenia

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN SŁOMAMiąsowa, PL · lot 0
463 075,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00176904 z dnia 2026-03-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa DP 1172K Maków-Gołcza -Iwanowice-Zerwana, w m. Cieplice w km od 1+010,41 do km 1+180 na dł. 169,59mb

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIECHOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943221

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 11

1.5.2.) Miejscowość: Miechów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: postepowania@zdpmiechow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpmiechow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c201eb19-b619-461c-927f-c78a48b4e322

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa DP 1172K Maków-Gołcza -Iwanowice-Zerwana, w m. Cieplice w km od 1+010,41 do km 1+180 na dł. 169,59mb

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c201eb19-b619-461c-927f-c78a48b4e322

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00176904

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053790/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa DP 1172K Maków-Gołcza -Iwanowice-Zerwana, w m. Cieplice w km od 1+010,41 do km 1+180 na dł. 169,59mb

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00120586

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SE.261.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiot zamówienia:

Przebudowa DP 1172K Maków-Gołcza -Iwanowice-Zerwana, w m. Cieplice w km od 1+010,41 do km 1+180 na dł. 169,59mb.

2 Zakres robót do wykonania

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA OBEJMUJE:

PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
Odtworzenie trasy dla liniowych robót ziemnych
Rozebranie nawierzchni z tłucznia
Rozebranie nawierzchni z betonu asfaltowego
Rozebranie podbudowy z kruszywa łamanego
Rozebranie chodników z kostki betonowej
Rozebranie krawężników betonowych
Mechaniczne usunięcie warstwy ziemi (humus)
Rozebranie obrzeży betonowych
Rozebranie części przelotowych przepustów z rur betonowych
Wykonanie frezowania nawierzchni asfaltowych
JEZDNIA
Koryta wykonane na poszerzeniach jezdni, chodników
Wykonanie podbudowy z mieszanki związanej cementem z wytwórni
Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego- warstwa dolna
Wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno-asfaltowej
Ułożenie geosiatki na połączeniu poszerzenia z istn. nawierzchnią
Wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralno-asfaltową
Oczyszczenie mechaniczne warstw bitumicznych
Skropienie warstw konstrukcyjnych emulsją
Wykonanie w-wy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej
CHODNIK
Koryto wykonane mechanicznie na całej szer. chodnika
Wykonanie podbudowy z mieszanki związanej cementem z wytwórni
Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego- warstwa dolna
Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej, szarej
Ściek przykrawężnikowy z kostki betonowej, szarej
Ustawienie krawężników betonowych na ławie z oporem
Ustawienie obrzeży betonowych na ławie z oporem
POBOCZA
Wykonanie umocnienia pobocze z kruszywa łamanego
ZJAZDY
Koryto wykonane mechanicznie na całej szer. jezdni zjazdów
Wykonanie podbudowy z mieszanki związanej cementem z wytwórni
Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego- warstwa dolna
Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej, kolorowej
Ustawienie obrzeży betonowych na ławie z oporem
Wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno-asfaltowej
Oczyszczenie mechaniczne warstw bitumicznych
Skropienie warstw konstrukcyjnych emulsją
Wykonanie w-wy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej
ODWODNIENIE
Wykopy wykonane mechanicznie z transportem urobku na odkład
Umocnienie dna rowów i ścieków płytami prefabrykowanymi, ażurowymi
Nasypy wykonane mechanicznie z zakupionego gruntu wraz z formowaniem i zagęszczeniem
Montaż przykanalików z rur PCV
Wykonanie studzienek ściekowych z osadnikiem bez syfonu z kratą krawężnikową
Podłoże z elementów betonowych pod studnie, wpusty
Wykonanie ław fundamentowych przepustów pod zjazdami z pospółki
Ułożenie przepustów rurowych betonowych pod zjazdami
Ścianki czołowe proste z betonu
OZNAKOWANIE I URZĄDZENIA BRD
Demontaż tarcz znaków drogowych pionowych
Demontaż słupków do znaków drogowych pionowych
Ustawienie słupków do znaków drogowych pionowych
Montaż tarcz znaków drogowych, folia II generacji
Montaż tarcz znaków drogowych, aktywnych D-6
Wykonanie oznakowania poziomego, grubowarstwowego
Rozebranie barier ochronnych stalowych
Montaż barier U-12a
Montaż barier U-14a
ROBOTY WYKOŃCZENIOWE
Humusowanie z dowozem ziemi i obsianiem skarp
Roboty pomiarowe – inwentaryzacja powykonawcza


3 Szczegółowy zakres robót, lokalizacja i wymagania jakościowe opisane są w następujących dokumentach:
1) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót,
2) specyfikacji warunków zamówienia,
3) projekcie budowlano-wykonawczym
4) stałej organizacji robót
5) przedmiarze robót
W przypadku rozbieżności lub nieścisłości w zapisach poszczególnych dokumentów wchodzących w skład dokumentacji postępowania przyjmuje się, że prawidłowo zostały przedstawione dane wg hierarchii dokumentów wynikającej z kolejności ich wyszczególnienia powyżej.

Załączone do SWZ przedmiary mają jedynie charakter informacyjny, pomocniczy do wyceny oferty. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami postępowania jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.

4 Wykonawca jest zobowiązany wykonać przedmiot umowy przy użyciu własnego sprzętu i materiałów.
5 Wykonawca zobowiązany jest do wydzielenia i zabezpieczenia terenu prowadzonych robót.
6 Wykonawca jest odpowiedzialny za wykonywanie robót, odbiory częściowe (jeżeli dotyczy) oraz organizację (BHP, p.poż, oraz koordynacja w zakresie BHP) na terenie prowadzonych robót. Wszystkie czynności należy prowadzić i wykonywać w oparciu o aktualne normy i przepisy.
7 Zaleca się aby wykonawca dokonał wizji lokalnej na terenie roboty budowlanej oraz zdobył wszelkie informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty. Dokonanie wizji jest zalecane ale nie jest warunkiem koniecznym do złożenia oferty w rozumieniu art.131 ust.2 ustawy.

8 Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
45000000-7 Roboty budowlane
45233120-6 Budowa dróg
45233220-7 Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111100-9 Roboty w zakresie burzenia

9 Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że użyte w SWZ i w załącznikach do SWZ normy krajowe lub normy europejskie lub normy międzynarodowe mogą wskazywać na producentów produktów lub źródła ich pochodzenia to Zamawiający dopuszcza w tym zakresie rozwiązania równoważne. Oznacza to, że parametry techniczne tak wskazanych produktów, określają wymagane przez Zamawiającego minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu umowy. Ponadto, w każdym przypadku stwierdzenie, że opis czy też cecha opisanego produktu, która może wskazywać na źródło pochodzenia lub producenta to Wykonawca również jest uprawniony do stosowania produktów równoważnych, przez które rozumie się takie, które posiadają parametry techniczne nie gorsze od tych wskazanych w SWZ i/lub w załącznikach do SWZ. Dopuszcza się również wykazanie tej równoważności normami równoważnymi w stosunku do tych wskazanych w OPZ. Na Wykonawcy spoczywa ciężar wskazania „równoważności”. Przy doborze materiałów równoważnych Wykonawca zobowiązany jest zapewnić również osiągnięcie wskaźników określonych w OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 463075,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 651323,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 463075,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD BUDOWLANO DROGOWY MARCIN SŁOMA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260220421

7.3.3) Ulica: Miąsowa 37

7.3.4) Miejscowość: Miąsowa

7.3.5) Kod pocztowy: 28-305

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 463075,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-03-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane