BUDOWA DROGI NA ODCINKU UL. RUBINOWA - UL. BURSZTYNOWA
GMINA MIEJSKA TUREK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00177072
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00177072/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-30 13:05
- Lokalizacja
- Turek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b85ea449-f3ec-4aeb-844b-ff74719846a4
- Identyfikator
- 6681930498
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00177072 z dnia 2026-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA DROGI NA ODCINKU UL. RUBINOWA - UL. BURSZTYNOWA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA TUREK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019384
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: KALISKA 59
1.5.2.) Miejscowość: Turek
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@miastoturek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.miastoturek.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12691231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA DROGI NA ODCINKU UL. RUBINOWA - UL. BURSZTYNOWA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b85ea449-f3ec-4aeb-844b-ff74719846a4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177072
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110771/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa drogi na odcinku ul. Rubinowa - ul. Bursztynowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00132897
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GIN.7013.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie następującego zakresu rzeczowego:
A. Roboty drogowe:
1) roboty przygotowawcze,
2) roboty rozbiórkowe,
3) roboty ziemne,
4) podbudowa,
5) krawężniki i oporniki,
6) nawierzchnia,
7) chodniki,
8) miejsca postojowe,
9) oznakowanie pionowe i poziome,
B. Budowa linii kanalizacji deszczowej wraz urządzeniami towarzyszącymi.
C. Budowa linii elektroenergetycznej:
1) linia kablowa NN 0,4kV,
2) oświetlenia drogowego zgodnie z wytycznymi Spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe w Kaliszu, z uwzględnieniem wyposażenia opraw w system zdalnego zarządzania oświetleniem, kompatybilnym z systemem zastosowanym na terenie Miasta Turek, z abonamentem na 10 lat.
D. Roboty nasadzeniowe.
1) nasadzenie zieleni niskiej
E. Serwisowanie urządzeń i instalacji będących przedmiotem zamówienia przez okres trwania rękojmi,
F. Inwentaryzacja geodezyjna.
G. Wykonawca zobowiązuje się do aktualizacji projektu stałej organizacji ruchu.
H. Wykonawca zobowiązuje się do pielęgnacji zieleni przez minimum 2 lata, w tym każdego roku poprzez 3 - krotne skoszenie trawy po uprzednim podlewaniu i odchwaszczeniu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres robót budowlanych do wykonania i wymagania dotyczące jakości oraz wymagania techniczne, określa dokumentacja projektowo-budowlana przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny najkorzystniejszej złożonej oferty w wysokości 841 189,31 PLN, przewyższa kwotę 450 000,00 PLN, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.W związku z aktualną niemożnością zwiększenia tej kwoty przez Zamawiającego do ceny najkorzystniejszej oferty, zaistniała ustawowa przesłanka do podjęcia przez Zamawiającego decyzji o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie przesłanki prawnej z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 841189,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 968077,23 PLN
| 2026-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |