Sukcesywna dostawa kruszywa do konserwacji dróg leśnych w Nadleśnictwie Kamienna Góra
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kamienna Góra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00505637
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00505637/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-18 13:48
- Lokalizacja
- Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-89534c44-c083-4b6a-9b15-c1063ef4d136
- Identyfikator
- 6140102057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00505637 z dnia 2024-09-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa kruszywa do konserwacji dróg leśnych w Nadleśnictwie Kamienna Góra
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kamienna Góra
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931023954
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta 33
1.5.2.) Miejscowość: Kamienna Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 7443065
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kamienna@wroclaw.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kamienna.wroclaw.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-89534c44-c083-4b6a-9b15-c1063ef4d1361.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa kruszywa do konserwacji dróg leśnych w Nadleśnictwie Kamienna Góra2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89534c44-c083-4b6a-9b15-c1063ef4d136
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00505637
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00356906/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa mieszanki kamiennej do konserwacji dróg leśnych w Nadleśnictwie Kamienna Góra
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00452595
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kamienia drogowego do renowacji dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Kamienna Góra z rozsypaniem w miarę możliwości po długości drogi.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości różnych frakcji kamienia wg opisu przedmiotu zamówienia.
3. Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części. Wskazane leśnictwa należy traktować jako całość zamówienia.
4. Wskazana w opisie ilość kruszywa ma charakter wstępny – szacunkowy i może ulec zmianie ( może ulec zmniejszeniu do 30%) w trakcie realizacji zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 662355 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 752760 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 662355 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI TRANSPORTOWE KRYSTIAN KOZIARCZYK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890678804
7.3.4) Miejscowość: Witków 130 A
7.3.5) Kod pocztowy: 58-379
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 662355 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-31| 2024-09-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |