Usługa organizacji podróży drogą lotniczą do Nowej Zelandii

Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00177228
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00177228/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-03-30 13:38
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b590b66-1a09-4134-a8a9-62da514f1a3d
Identyfikator
7781346888
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi biur podróży i podobneUsługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznejUsługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróżyUsługi organizowania podróży służbowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00177228 z dnia 2026-03-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa organizacji podróży drogą lotniczą do Nowej Zelandii

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257816

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 34

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-714

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drg.sekretariat@umww.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.umww.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa organizacji podróży drogą lotniczą do Nowej Zelandii

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b590b66-1a09-4134-a8a9-62da514f1a3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177228

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Eskalacja konfliktu na Bliskim Wschodzie to zdarzenie zewnętrzne, na które zamawiający nie miał wpływu, a które wywołało nagły popyt oraz zmianę siatki połączeń lotniczych. Czas trwania procedury konkurencyjnej jest dłuższy niż tempo wyprzedawania się biletów. W efekcie, po zakończeniu przetargu, przedmiot zamówienia (konkretne połączenia) przestałby istnieć.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DRG-I-A.813.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa organizacji podróży drogą lotniczą do Nowej Zelandii

4.5.3.) Główny kod CPV: 63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży

79997000-9 - Usługi organizowania podróży służbowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy
2026-03-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi