Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Starocińskiej

Gmina Nowy Dwór Gdański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00177497
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00177497/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-30 14:44
Lokalizacja
Nowy Dwór Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65a5dd64-3be8-4503-a757-d46201927b92
Identyfikator
5792061243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe TUGA Spółka z o.o.Nowy Dwór Gdański, PL · lot 0
3 073 534,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00177497 z dnia 2026-03-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Starocińskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowy Dwór Gdański

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747891

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wejhera 3

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-100

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miastonowydwor.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.miastonowydwor.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/miastonowydwor/proceedings, https://bip.miastonowydwor.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Starocińskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65a5dd64-3be8-4503-a757-d46201927b92

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177497

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055397/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Starocińskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Budowa dróg rowerowych w ramach istniejącego węzła integracyjnego Nowy Dwór Gdański

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00096555

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Starocińskiej”. Zakres prac obejmuje budowę ścieżki rowerowej, na odcinku ok. 2,350 km, od drogi gminnej ul. Przemysłowej, wzdłuż drogi ul. Starocińskiej i kończy na wysokości skrzyżowania drogi powiatowej nr 2306G z drogą powiatową nr 2309G w miejscowości Starocin. Projektowany odcinek ścieżki przewidziano do wykonania jako nawierzchnię bitumiczną. Szerokość ścieżki wyniesie 2,50m.
W zakres zamówienia wchodzi wykonanie następujących robót budowlanych:
• rozebranie istniejących nawierzchni oraz ogrodzeń w celu wykonania robót budowlanych,
• wykonanie nawierzchni ścieżki rowerowej z masy bitumicznej,
• wykonanie nawierzchni chodnika, dojść do furtek i opaski jezdni z betonowej kostki brukowej,
• wykonanie nawierzchni zjazdów z betonowej kostki brukowej,
• wykonanie nawierzchni bitumicznej zjazdów,
• wykonanie nawierzchni zjazdów na pola z kruszywa,
• wykonanie zieleni przydrożnej w formie trawników w pasie drogowym,
• wykonanie odwodnienia powierzchniowego ścieżki rowerowej poprzez zastosowanie prefabrykowanych korytek ściekowych,
• wykonanie odwodnienia ścieżki rowerowej poprzez przebudowę kanalizacji deszczowej,
• wykonanie rowów,
• wykonanie umocnienia skarp płytami ażurowymi typu MEBA,
• wykonanie muru oporowego,
• wykonanie wiaty przystankowej,
• wykonanie oznakowania poziomego i pionowego,
• wykonanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego,
• wykonanie przepustów pod ścieżką rowerową i zjazdami,
• wycinka drzew, zagajników i krzewów kolidujących z inwestycją,
• wykonanie nasadzeń kompensacyjnych,
• wykonanie zieleni niskiej drogowej wzdłuż budowanej ścieżki rowerowej w formie trawników,
• pozostałych, wynikających z dokumentacji projektowej.

Szczegółowy zakres robót do wykonania określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary robót jako dokumenty pomocnicze, stanowiące załączniki do SWZ. Wykonawca powinien traktować przedmiar robót przygotowany przez Zamawiającego, jako dokument informacyjny, z którego może korzystać, ale nie ma takiego obowiązku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3073534,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4191675,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3073534,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe TUGA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5780002829

7.3.3) Ulica: Przemysłowa 1

7.3.4) Miejscowość: Nowy Dwór Gdański

7.3.5) Kod pocztowy: 82-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3073534,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-03-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane