Modernizacja sali wykładowej nr 42/43 wraz z zakupem wyposażenia – robota budowlana

LUBUSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00177725
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00177725/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-30 16:44
Lokalizacja
Kalsk, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eef3398e-3ee3-47fd-97eb-814f08c59f11
Identyfikator
9271603749
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSieciRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty budowlane w zakresie sal wykładowychRoboty instalacyjne elektryczneTynkowanieRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarnePokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty malarskie i szklarskieOdbiorniki audycji radiowychUrządzenia do przesyłu danychMikrofony i głośnikiSprzęt telewizyjny i audiowizualnyLokalna sieć komputerowaUrządzenia komunikacji wewnętrznejUrządzenia siecioweBezprzewodowy system telekomunikacyjny

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ KUĆMANowe Gorzycko, PL · lot 0
200 770,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00177725 z dnia 2026-03-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali wykładowej nr 42/43 wraz z zakupem wyposażenia – robota budowlana

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: LUBUSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

1.3.) Oddział zamawiającego: LODR

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001059001

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 91

1.5.2.) Miejscowość: Kalsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 68 385 2091

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lodr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lodr

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Rolnicza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sali wykładowej nr 42/43 wraz z zakupem wyposażenia – robota budowlana

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eef3398e-3ee3-47fd-97eb-814f08c59f11

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177725

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00384042

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AGK.210.8.2025.KR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 173133,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji są roboty budowlane polegające na modernizacji jednej z sal wykładowych, oznaczonej jako nr 42/43, zlokalizowanej w siedzibie Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kalsku, w części konferencyjnej obiektu.
Planowany zakres rzeczowy inwestycji, będzie obejmował:
1.1. Wykonanie robót rozbiórkowych;
1.2. Wykonanie robót montażowych;
1.3. Modernizacja centralnego ogrzewania i instalacji wodno-kanalizacyjnej;
1.4. Modernizacja instalacji elektrycznej;
1.5. Modernizacja niskoprądowej instalacji komputerowej;
1.6. Wykonanie instalacji nagłośnienia i audio-video;
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
Załącznik nr 1 – Projekt budowlany zawierający:
Załącznik nr 1a – Projekt techniczny
Załącznik nr 1b – Projekt architektoniczno-budowlany i zagospodarowania terenu
Załącznik nr 1c - Rysunki i schematy
Załącznik nr 2 – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
Załącznik nr 3 – Przedmiar robót ( pomocniczo )
Załącznik nr 4 - Opis Przedmiotu Zamówienia
Załącznik nr 5 - Projekt umowy
Przedmiar robót stanowiący załącznik do SWZ należy traktować jako element dodatkowy, jedynie ułatwiający sporządzenie oferty. Przedmiary robót nie mogą stanowić jedynej podstawy do wyceny przedmiotu zamówienia. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy, ułatwiający sporządzenie oferty. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości robót z dokumentacją projektową. Ewentualny brak jakiejś części zamówienia w przedmiarze robót lub w tabelach, schematach materiałowych zawartych w dokumentacji projektowej w szczególności w projekcie wykonawczym, nie zwalnia Wykonawcy z obowiązku ich wykonania na podstawie dokumentacji technicznej bądź OPZ w umownej cenie ryczałtowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32400000-7 - Sieci

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45212340-1 - Roboty budowlane w zakresie sal wykładowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45410000-4 - Tynkowanie

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

32310000-9 - Odbiorniki audycji radiowych

32260000-3 - Urządzenia do przesyłu danych

32340000-8 - Mikrofony i głośniki

32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny

32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa

32360000-4 - Urządzenia komunikacji wewnętrznej

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

32510000-1 - Bezprzewodowy system telekomunikacyjny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200770,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306520,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200770,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tomasz Kućma Zakład Remontowo - Budowlany

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5961647142

7.3.3) Ulica: Nowe Gorzycko

7.3.4) Miejscowość: Nowe Gorzycko

7.3.5) Kod pocztowy: 66-330

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200770,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-30
2026-03-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane