Dostawa dodatkowego wyposażenia (pomocy dydaktycznych) w ramach projektu p.t.: Akademia małego lingwisty – Dobczyce
Centrum Usług Wspólnych Gminy Dobczyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00177786
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00177786/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-30 18:58
- Lokalizacja
- Dobczyce, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2caeab59-ad5f-48f6-bff2-cab11c78f9c1
- Identyfikator
- 6812065665
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pomoce dydaktyczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00177786 z dnia 2026-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa dodatkowego wyposażenia (pomocy dydaktycznych) w ramach projektu p.t.: Akademia małego lingwisty – Dobczyce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Wspólnych Gminy Dobczyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366079133
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 44H
1.5.2.) Miejscowość: Dobczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-410
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cuw@cuw.dobczyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: cuw.dobczyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2caeab59-ad5f-48f6-bff2-cab11c78f9c11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
CUW
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa dodatkowego wyposażenia (pomocy dydaktycznych) w ramach projektu p.t.: Akademia małego lingwisty – Dobczyce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2caeab59-ad5f-48f6-bff2-cab11c78f9c1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177786
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00107682/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa materiałów dydaktycznych, platformy cyfrowej oraz szkoleń z zakresu dwujęzyczności w ramach projektu pn. Akademia małego lingwisty - Dobczyce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Akademia małego lingwisty - Dobczyce2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00131185
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.26.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych. Pełna treść w swz
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dobczyce, dnia 30.03.2026 r.CUW.26.4.2026
Wszyscy zainteresowani
,,Dostawa dodatkowego wyposażenia (pomocy dydaktycznych) w ramach projektu p.t.: Akademia małego lingwisty – Dobczyce”
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania
Działając na podstawie art. 255 pkt 3 w związku z art. 263 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), Zamawia-jący informuje o unieważnieniu postępowania.
W niniejszym postępowaniu jako najkorzystniejsza została wybrana oferta Wykonaw-cy Saltar Group Sp. z o.o. W dniu 27.03.2026 r. Wykonawca poinformował Zamawiającego o uchyleniu się od zawarcia umowy. W związku z powyższym Zamawiający rozważył możli-wość dokonania ponownego badania i oceny ofert, zgodnie z art. 263 ustawy Pzp. Po doko-naniu analizy Zamawiający ustalił, że cena kolejnej oferty następnej w klasyfikacji przewyż-sza kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Za-mawiający nie ma wg. stanu na dzień 30.03.2026 r. możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
W konsekwencji Zamawiający odstąpił od dokonania ponownego wyboru oferty oraz unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.”
| 2026-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |