Modernizacja DP 4324E, DP 4314E, DP4313E.
Zarzad Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00505686
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00505686/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-18 13:59
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c5e06ab-83eb-4ff1-ba89-c092a15744d5
- Identyfikator
- 7732093358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00505686 z dnia 2024-09-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja DP 4324E, DP 4314E, DP4313E.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarzad Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590653653
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Św. Antoniego 41
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat-tomaszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zdptomaszowmaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0c5e06ab-83eb-4ff1-ba89-c092a15744d51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja DP 4324E, DP 4314E, DP4313E.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c5e06ab-83eb-4ff1-ba89-c092a15744d5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00505686
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070430/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja DP 4324E, DP 4314E, DP 4313E
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477038
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.3801.36.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
"Modernizacja DP 4324E; DP 4314E; DP 4313E".
1. Istniejący stan zagospodarowania terenu
Zadanie będzie realizowane na terenie gminy Inowłódz, Lubochnia, Ujazd, powiat tomaszowski, woj. łódzkie. Drogi powiatowe DP 4324E; DP 4314E; DP 4313E przebiegają po terenach zabudowanych i terenach niezabudowanych.
2. Zakres robót objęty zamówieniem
Przewiduje się modernizację układu komunikacyjnego dla DP 4324E; DP 4314E; DP 4313E na odcinkach według załącznika. Na odcinku objętym zakresem zadania zostaną wykonane roboty drogowe. Modernizacji zostanie poddana nawierzchnia jezdni na szerokościach i długościach wykazanych w załączniku. Odtworzeniu podlega również oznakowanie poziome po wykonaniu robót nawierzchniowych oraz pobocze.
Podstawowym zakresem robót polegającym na remoncie drogi jest:
- frezowanie istniejących nawierzchni bitumicznych,
- rozkładanie nawierzchni bitumicznych,
- odtworzenie oznakowania poziomego,
- wykonanie poboczy z kruszywa łamanego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2024-09-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |