Odnowienie licencji programu antywirusowego

Zarząd Powiatu Toruńskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00177999
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00177999/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-03-31 08:31
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-78650831-bc6a-43ee-a574-7413c90633a2
Identyfikator
9562086885
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania antywirusowegoPakiety oprogramowania do ochrony antywirusowejUsługi w zakresie wsparcia technicznego

Wykonawcy

1 przyznane

"POINT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
50 061 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00177999 z dnia 2026-03-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Odnowienie licencji programu antywirusowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Powiatu Toruńskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118684

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Towarowa 4-6

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiattorunski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.powiattorunski.pl/7096,zamowienia-publiczne

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat-torunski/proceedings?tab=active

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odnowienie licencji programu antywirusowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78650831-bc6a-43ee-a574-7413c90633a2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177999

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040314/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa licencji na oprogramowanie dla Starostwa Powiatowego w Toruniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00160856

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.1.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 42157,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest odnowienie 180 licencji pakietu ESET PROTECT Elite na okres 12 miesięcy. Odnowienie licencji ma zostać wykonane na obecnie posiadanym kluczu, identyfikator publiczny: 33B-XRC-EJR. Wraz z odnowieniem licencji Wykonawca zobowiązany jest do świadczenia pierwszej linii wsparcia technicznego w języku polskim w trybie 8 x 5 (osiem godzin dziennie w dni robocze).
2. Zamawiający posiada wdrożoną i eksploatowaną infrastrukturę bezpieczeństwa obejmującą centralne zarządzanie stacjami roboczymi i serwerami, polityki bezpieczeństwa wraz z monitorowaniem historii zdarzeń. Jednym z elementów wdrożonej u Zamawiającego polityki bezpieczeństwa jest pakiet oprogramowania ESET PROTECT Elite. Odnowienie licencji i świadczenie wsparcia producenta jest niezbędne dla zapewnienia ciągłości ochrony systemów informatycznych. Zmiana producenta oprogramowania w tym momencie wymagałaby wdrożenia nowego systemu, migracji konfiguracji i aktualizacji wdrożonych polityk bezpieczeństwa dla systemów informatycznych, przeszkolenia użytkowników oraz poniesienia istotnych kosztów, co jest niezasadne ekonomicznie i technicznie.
3. Producent oprogramowania w związku z zapewnieniem poprawnego działania wymaga zachowania ciągłości usług wsparcia technicznego, w tym dostępności aktualizacji i ochrony antywirusowej.
4. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia odnowienia licencji oraz świadczenia wsparcia producenta zgodnie z obowiązującymi zasadami licencjonowania i zakresem wsparcia technicznego określonych ust. 1. Wszystkie działania Wykonawcy muszą zapewniać ciągłość ochrony systemów informatycznych bez przerw w świadczeniu usług.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48760000-3 - Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50061,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50061,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50061,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Point Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182009897

7.3.3) Ulica: Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-366

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50061,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2026-03-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy