Dostawa, montaż i konfiguracja elementów systemu IT (serwer, oprogramowanie do monitoringu, oprogramowanie do zarządzania i monitorowania IT)
Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, (00-449), ul. Łazienkowska 6A, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie (84-120) ul. Żeromskiego 52
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00178086
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00178086/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-31 08:55
- Lokalizacja
- Władysławowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-42369edc-1a77-4f1f-8253-7bedc3f2f3ce
- Identyfikator
- 7010273950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Serwery sieciowePakiety oprogramowania do zarządzania systememUrządzenia do nadzoru wideo
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00178086 z dnia 2026-03-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i konfiguracja elementów systemu IT (serwer, oprogramowanie do monitoringu, oprogramowanie do zarządzania i monitorowania IT)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu z siedzibą w Warszawie, (00-449), ul. Łazienkowska 6A, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie (84-120) ul. Żeromskiego 52
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14273335600035
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 52
1.5.2.) Miejscowość: Władysławowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-120
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.wladyslawowo@cos.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cos.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-42369edc-1a77-4f1f-8253-7bedc3f2f3ce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sport
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż i konfiguracja elementów systemu IT (serwer, oprogramowanie do monitoringu, oprogramowanie do zarządzania i monitorowania IT)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42369edc-1a77-4f1f-8253-7bedc3f2f3ce
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00178086
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039065/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.37 Dostawa, montaż i konfiguracja elementów systemu IT (serwer, oprogramowanie do monitoringu, oprogramowanie do zarządzania i monitorowania IT)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00154706
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 09/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 228000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Dostawa, montaż i konfiguracja serwera NAS wraz z dyskami pamięci i systemem do zarządzania i monitorowania IT• Serwer NAS (obudowa 2U, min. 1 procesor 4-rdzeniowy) wraz z systemem operacyjnym.
• 12 fizycznych dysków twardych o pojemności min. 12 TB każdy, wykonanych w technologii CMR, pochodzących od tego samego producenta co serwer.
• Oprogramowanie do zarządzania i monitorowania IT (klasy Enterprise) wraz z licencjami na min. 80 klientów.
Wraz z montażem, konfiguracją i usługami w okresie gwarancji
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 5a do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 48821000-9 - Serwery sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem
4.5.5.) Wartość części: 139500 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia Część 2Dostawa i konfiguracja oprogramowania do monitoringu wraz z dodatkową licencją na 50 kamer oraz wymianą dysków w serwerze.
• Oprogramowanie do zarządzania systemem monitoringu wizyjnego (VMS) wraz z dostarczonym pakietem licencji (łącznie na 150 kanałów wideo).
• Dostarczone i zainstalowane w macierzy Zamawiającego fizyczne dyski twarde.
Wraz z montażem, konfiguracją i usługami w okresie gwarancji
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 5 b do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
4.5.5.) Wartość części: 88500 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu wpłynęły dwie oferty i obie zostały odrzucone
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu wpłynęła jedna oferta i została odrzucona
| 2026-03-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |