Remont poziomów kanalizacji sanitarnej w bloku CMD oraz BAE wraz ze wskazanymi przykanalikami SX105 – SX104 w segmencie „C” oraz SX101 – SX100 w segmencie „D” bloku CMD

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00178193
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00178193/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-31 09:21
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe15236e-0c2e-43d3-b427-7a1330b4bcd4
Identyfikator
7122410926
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty budowlane w zakresie wylotów kanałów ściekowychRoboty budowlane w zakresie przepompowni ściekówStudzienki kanalizacyjneRurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementyMateriały do naprawiania nawierzchni drogowychWykończenia nawierzchniPłyty chodnikowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00178193 z dnia 2026-03-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont poziomów kanalizacji sanitarnej w bloku CMD oraz BAE wraz ze wskazanymi przykanalikami SX105 – SX104 w segmencie „C” oraz SX101 – SX100 w segmencie „D” bloku CMD

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie

1.3.) Oddział zamawiającego: USK Nr 4

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288751

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dr. K. Jaczewskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-090

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@usk4.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk4.lublin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://spsk4lublin.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/505504

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont poziomów kanalizacji sanitarnej w bloku CMD oraz BAE wraz ze wskazanymi przykanalikami SX105 – SX104 w segmencie „C” oraz SX101 – SX100 w segmencie „D” bloku CMD

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe15236e-0c2e-43d3-b427-7a1330b4bcd4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00178193

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048197/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont poziomów kanalizacji sanitarnej w bloku CMD oraz BAE wraz ze wskazanymi przykanalikami SX105 - SX104 w segmencie "C" oraz SX101 - SX100 w segmencie "D" bloku CMD

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00124870

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDZ.261.18.26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Remont poziomów kanalizacji sanitarnej w bloku CMD oraz BAE wraz ze wskazanymi przykanalikami SX105 – SX104 w segmencie „C” oraz SX101 – SX100 w segmencie „D” bloku CMD.
Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w zamówienia, jego standardy jakościowe i zakres zamówienia zawierają: Ekspertyzy Technicznej poziomów kanalizacji sanitarnej w bloku CMD oraz BAE wraz ze wskazanymi przykanalikami SX105 – SX104” – w segmencie „C” oraz SX101 – SX100
– w segmencie „D” bloku CMD oraz przedmiary stanowiące Załącznik nr 1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45232424-0 - Roboty budowlane w zakresie wylotów kanałów ściekowych

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne

44160000-9 - Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy

44113700-2 - Materiały do naprawiania nawierzchni drogowych

44113810-6 - Wykończenia nawierzchni

44113120-2 - Płyty chodnikowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Informacja o unieważnieniu postępowania
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, ul. Jaczewskiego 8, 20-090 Lublin, unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, działając na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp, postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W toku analizy dokumentacji po otwarciu ofert stwierdzono istotną rozbieżność w opisie warunku udziału w postępowaniu dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej (wykaz robót budowlanych).
Naprawienie błędu na obecnym etapie jest niemożliwe. Wada ta ma charakter istotny, gdyż mogła wpłynąć na krąg wykonawców zdolnych do złożenia ofert, co stanowi naruszenie zasad uczciwej konkurencji oraz przejrzystości i narusza art. 16 pkt 1 i 2 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

2026-03-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane