Przebudowa i modernizacja budynku Przychodni SPZOZ w Łasinie dla potrzeb rehabilitacji medycznej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. Macieja z Miechowa w Łasinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00178300
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00178300/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-03-31 09:44
Lokalizacja
Łasin, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-23a953a8-3256-46f7-9c85-71f74b618bbe
Identyfikator
8761984155
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówPrzebudowa budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie wind

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00178300 z dnia 2026-03-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i modernizacja budynku Przychodni SPZOZ w Łasinie dla potrzeb rehabilitacji medycznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. Macieja z Miechowa w Łasinie

1.3.) Oddział zamawiającego: SP ZOZ Łasin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870250810

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Radzyńska 4

1.5.2.) Miejscowość: Łasin

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-320

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 564664203

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzozlasin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spzozlasin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-23a953a8-3256-46f7-9c85-71f74b618bbe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i modernizacja budynku Przychodni SPZOZ w Łasinie dla potrzeb rehabilitacji medycznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23a953a8-3256-46f7-9c85-71f74b618bbe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00178300

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00120198/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa i modernizacja budynku przychodni SPZOZ w Łasinie dla potrzeb rehabilitacji medycznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przebudowa i modernizacja budynku Przychodni SPZOZ w Łasinie dla potrzeb rehabilitacji medycznej nr FEKP.06.16-IZ.00-0006/25

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00149098

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 6/ZP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Realizacja przedmiotowego przedsięwzięcia jest częścią szerszej koncepcji przebudowy i rozbudowy przychodni SPZOZ w Łasinie (załączono dokumentację projektową przebudowy i rozbudowy całej przychodni SPZOZ w Łasinie). W ramach przedmiotowego przedsięwzięcia ograniczono zakres jedynie do przebudowy niezbędnej do celów realizacji świadczeń z zakresu rehabilitacji medycznej co stanowi Przedmiar prac – załącznik nr 1 do SWZ.
Realizacja przewiduje szereg działań architektonicznych mających na celu poprawę dostępności do świadczeń medycznych z zakresu rehabilitacji medycznej, w tym:
- budowę platformy dźwigowej zapewniającej dostęp do I piętra budynku,
- dostosowane pomieszczenia WC, szerokie i niezastawione ciągi komunikacyjne wraz z zapewnionymi odpowiednimi otworami drzwiowymi, co zapewni wjazd nie tylko osobom z wózkach inwalidzkich, ale również z wózkami dziecięcymi, czy też osobom poruszającym się przy pomocy innego sprzętu wspierającego,
- przebudowę podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262700-8 - Przebudowa budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45313100-5 - Instalowanie wind

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wyznaczył termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego na dzień 30.03.2026 r. godz.: 10:00. Do upływu terminu składania
ofert nie wpłynęła żadna oferta w postępowaniu – „Przebudowa i modernizacja budynku Przychodni SPZOZ w Łasinie dla potrzeb rehabilitacji medycznej”
2026-03-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane