Przygotowywanie i wydawanie oraz dowóz gorących posiłków w 2026 r. na rzecz MGOPS w Lubawce, dla dzieci 7-16 lat PWD w Lubawce, uczestników DDP Senior+ w Bukówce oraz posiłku wigilijnego.
MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00178349
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00178349/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-03-31 09:54
- Lokalizacja
- Lubawka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bdbb36c3-8717-4163-a6e1-fa2288312fae
- Identyfikator
- 6141032614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi społeczne
Wykonawcy
1 przyznane
Restauracja - Pizzeria Piotr MatyszczakLubawka, PL · lot 0
287 869,05 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00178349 z dnia 2026-03-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowywanie i wydawanie oraz dowóz gorących posiłków w 2026 r. na rzecz MGOPS w Lubawce, dla dzieci 7-16 lat PWD w Lubawce, uczestników DDP Senior+ w Bukówce oraz posiłku wigilijnego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003271870
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 33
1.5.2.) Miejscowość: Lubawka
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-420
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757411800
1.5.8.) Numer faksu: 757411800
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mgops.lubawka.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mgops.lubawka.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lubawka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowywanie i wydawanie oraz dowóz gorących posiłków w 2026 r. na rzecz MGOPS w Lubawce, dla dzieci 7-16 lat PWD w Lubawce, uczestników DDP Senior+ w Bukówce oraz posiłku wigilijnego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdbb36c3-8717-4163-a6e1-fa2288312fae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00178349
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00115467/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Przygotowywanie i wydawanie oraz dowóz gorących posiłków wraz z posiłkiem wigilijnym na rzecz podopiecznych MGOPS i PWD w Lubawce oraz DDP Senior+ w Bukówce.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00490424
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DO.261.7.2025.MM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przygotowywanie i wydawanie oraz dowóz gorących posiłków w 2026 r. na rzecz podopiecznych Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce, dla dzieci w wieku 7-16 lat będących uczestnikami Placówki Wsparcia Dziennego w Lubawce, dla uczestników Dziennego Domu Pobytu Senior+ w Bukówce oraz przygotowanie, dostarczenie i wydanie posiłku wigilijnego podopiecznym Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce
4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 287869,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 287869,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 287869,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Restauracja - Pizzeria Piotr Matyszczak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 61415038770
7.3.3) Ulica: Al. Wojska Polskiego 3
7.3.4) Miejscowość: Lubawka
7.3.5) Kod pocztowy: 58-420
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 287869,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-02 do 2026-12-31| 2026-03-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |