Konkurs na zakup aparatu Cisnieniomierza w ramach projektu granatowego pod nazwą "Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)" dla ZOZ w Żórawinie.
Zakład Opieki Zdrowotnej w Żórawinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00179812
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00179812/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-03-31 15:18
- Lokalizacja
- Żórawina, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0d95b0a-1b1d-4d1e-96fe-71848cb1f378
- Identyfikator
- 8961172947
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ciśnieniomierze
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00179812 z dnia 2026-03-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Konkurs na zakup aparatu Cisnieniomierza w ramach projektu granatowego pod nazwą "Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)" dla ZOZ w Żórawinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Opieki Zdrowotnej w Żórawinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930327280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Urzędnicza 11
1.5.2.) Miejscowość: Żórawina
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-020
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zoz-zorawina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zorawina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0d95b0a-1b1d-4d1e-96fe-71848cb1f3781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konkurs na zakup aparatu Cisnieniomierza w ramach projektu granatowego pod nazwą "Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)" dla ZOZ w Żórawinie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0d95b0a-1b1d-4d1e-96fe-71848cb1f378
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179812
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt grantowy nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00103046
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 10/P/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Konkurs na zakup aparatu Ciśnieniomierza w ramach projektu granatowego pod nazwą "Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)" dla ZOZ w Żórawinie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38423100-7 - Ciśnieniomierze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2026-03-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |