Poprawa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Jastrząb
Gmina Jastrząb
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00179826
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00179826/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-31 15:22
- Lokalizacja
- Jastrząb, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6e547a28-9a4d-4e85-b3e4-eab2d98ca1b2
- Identyfikator
- 7991965356
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00179826 z dnia 2026-03-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Jastrząb
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jastrząb
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223741
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Niepodległości 5
1.5.2.) Miejscowość: Jastrząb
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-502
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486284860
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jastrzab.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugjastrzab.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6e547a28-9a4d-4e85-b3e4-eab2d98ca1b21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Jastrząb2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e547a28-9a4d-4e85-b3e4-eab2d98ca1b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179826
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018790/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Poprawa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Jastrząb
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dofinansowane przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego w ramach interwencji I.13.1 LEADER /Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność - Wdrażanie LSR - z wyłączeniem projektów grantowych objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023– 2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00103705
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IT. 271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Poprawa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Jastrząb”. Zadanie ma na celu poprawę oferty turystyczno-rekreacyjnej. W ramach zadania zaplanowano:CZĘŚĆ 1 – Plac zabaw w miejscowości Orłów
Zamierzeniem budowlanym ujętym w niniejszej części postępowania jest budowa placu zabaw zlokalizowanego na działce gminnej nr 166 w miejscowości Orłów.
Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i sposób ich realizacji oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Załączniku Nr 2A do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy w Załączniku Nr 5A.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 130300,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Poprawa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Gminie Jastrząb”. Zadanie ma na celu poprawę oferty turystyczno-rekreacyjnej. W ramach zadania zaplanowano:CZĘŚĆ 2 – Obiekty małej architektury na plaży w Jastrzębiu
Zamierzeniem budowlanym ujętym w niniejszej części postępowania jest budowa obiektu małej architektury na plaży w Jastrzębiu – tj. dwie przebieralnie plażowe oraz dziesięć leżaków wypoczynkowych - na działce gminnej nr 365/29.
Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i sposób ich realizacji oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Załączniku Nr 2B do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy w Załączniku Nr5B.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
37416000-7 - Sprzęt wypoczynkowy
4.5.5.) Wartość części: 74800,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96570,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129150,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96570,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „COMES” SOKOŁOWSCY Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7990002408
7.3.3) Ulica: ul. Kościuszki 128A
7.3.4) Miejscowość: Szydłowiec
7.3.5) Kod pocztowy: 26-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96570,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu oferty, których ceny mieściły się w kwocie, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zostały odrzucone z n/w:
1) Art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych (Simba Group Sp. z o.o., ul. Zimna 15, 20-204; COMES Sokołowscy Sp. z o.o., ul. Kościuszki 128A, 26-500 Szydłowiec)
2) Art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Prawo zamówień publicznych(Kado Polska Sp. z o. o., ul. Kielecka 175, 26-600 Radom; CEHINI MARCIN GIL, ul. Chopina 1, 95-100 Zgierz; Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MAAK Adrian Kozak, Kolonia Białobrzegi 9c, 21-150 Kock).
W konsekwencji w postępowaniu pozostała jedna oferta złożona przez BETOPRO Paweł Kaczor, Jacek Kuś Spółka Cywilna, ul. Grunwaldzka 1/16, 99-400 Łowicz z ceną 104 673,00 zł brutto, która przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 74 800,00 zł brutto.
Zamawiający dokonał analizy możliwości zwiększenia środków finansowych, jednak nie posiada możliwości ich podwyższenia do wysokości umożliwiającej wybór tej oferty. Wobec powyższego Zamawiający nie ma możliwości wyboru oferty najkorzystniejszej w tej części postępowania.
W związku z tym zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania określone w art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104673,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104673,00 PLN
| 2026-03-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |