Budowa infrastruktury rekreacyjnej – zagospodarowanie terenu parku w Siedliszczu
STOWARZYSZENIE SIEDLISKIE TOWARZYSTWO REGIONALNE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00179962
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00179962/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-03-31 19:45
- Lokalizacja
- Siedliszcze, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-14befcee-51ac-4221-ba94-6c256e9d1848
- Identyfikator
- 5632425736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00179962 z dnia 2026-03-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury rekreacyjnej – zagospodarowanie terenu parku w Siedliszczu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: STOWARZYSZENIE SIEDLISKIE TOWARZYSTWO REGIONALNE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360008497
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ALEKSANDRA BAŁASZA 10
1.5.2.) Miejscowość: Siedliszcze
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-130
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sstrsiedliszcze@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/profile.php?id=100066529214325
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-14befcee-51ac-4221-ba94-6c256e9d18481.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa infrastruktury rekreacyjnej – zagospodarowanie terenu parku w Siedliszczu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14befcee-51ac-4221-ba94-6c256e9d1848
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179962
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach programu Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GT.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa tężni solankowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz zagospodarowaniem terenu parku w Siedliszczu”
4.1.1 Zakres robót budowlanych zamówienia obejmuje:
a) budowę tężni solankowej;
b) budowę kontenerowego budynku WC;
c) budowę zbiornika na nieczystości ciekłe o poj. do 10 m3;
d) budowę komory technologicznej;
e) wykonanie przyłącza wodociągowego;
f) wykonanie doziemnych odcinków instalacji wodociągowej, wody solankowej;
g) wykonanie kanalizacji sanitarnej;
h) wykonanie kanalizacji technologicznej, energetycznej niskiego napięcia, kanalizacji kablowej;
i) montaż oświetlenia parkowego;
j) instalację monitoringu wizyjnego, elementów małej architektury;
k) wymiana urządzeń sportowo-rekreacyjnych;
l) rozbudowa alejki parkowej;
m) wykonanie zjazdu do działki;
n) wykonanie dojazdu do urządzeń tężni solankowej;
o) wykonanie dojścia pieszego do tężni solankowej i kontenerowego budynku WC.
4.2. Zamawiający posiada dokumentację formalno-prawną na realizację inwestycji zatwierdzoną pozwoleniem na budowę – decyzja nr 188/25 z dnia 15 maja 2025 r.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
4.3.1 dokumentacja projektowa
4.3.2 przedmiar robót
4.3.3 specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo
44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, wynosi 1 020 752,76 zł. Cena najkorzystniejszej oferty (niepodlegającej odrzuceniu) przewyższa możliwości finansowe Zamawiającego. Zamawiający przeprowadził analizę budżetu i stwierdził, że nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej ofert.Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania w oparciu o przepisy art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
| 2026-03-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |