Zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch działań edukacyjno-informacyjnych połączonych z przyjęciem odpadów tekstylnych i odzieży od mieszkańców miasta Tychy
Gmina Miasta Tychy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00180394
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00180394/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-01 09:44
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce91261a-ec5e-47b4-b9d3-d0c1b91a7e3d
- Identyfikator
- 6460013450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00180394 z dnia 2026-04-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch działań edukacyjno-informacyjnych połączonych z przyjęciem odpadów tekstylnych i odzieży od mieszkańców miasta Tychy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tychy
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Miasta Tychy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255507
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepodległości 49
1.5.2.) Miejscowość: Tychy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umtychy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.umtychy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tychy.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch działań edukacyjno-informacyjnych połączonych z przyjęciem odpadów tekstylnych i odzieży od mieszkańców miasta Tychy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce91261a-ec5e-47b4-b9d3-d0c1b91a7e3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00180394
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047729/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch działań edukacyjno-informacyjnych połączonych z przyjęciem odpadów tekstylnych i odzieży od mieszkańców miasta Tychy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00152027
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.12.2026.JM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch działań edukacyjno-informacyjnych połączonych z przyjęciem odpadów tekstylnych i odzieży od mieszkańców miasta Tychy. Działania te powinny być połączone z dwukrotnym przyjęciem przedmiotowych odpadów w łącznie 52 punktach przyjęć (po 26 punktów podczas każdego działania).
Zamówienie obejmuje:
1. opracowanie projektu graficznego informującego o działaniu (plakat i ulotki),
2. druk i przekazanie Zamawiającemu materiałów, o których mowa w pkt 1),
3. publikację informacji w prasie lokalnej oraz na stronie internetowej Wykonawcy wraz z harmonogramem przyjęć,
4. zapewnienie kontenera o min. pojemności 7000 l na odpady tekstylne i odzieży każdorazowo w każdym punkcie przyjęć,
5. zapewnienie udziału osoby nadzorującej przyjęcie odpadów, prowadzącej jednocześnie działania edukacyjne,
6. zapewnienie odbioru zebranych odpadów specjalistycznym pojazdem o DMC powyżej 12 Mg spełniającego normę emisji min. Euro 5,
7. zagospodarowanie przyjętych odpadów zgodnie z wymogami prawa,
8. przekazywanie Zamawiającemu szczegółowego zestawienia co do ilości przyjętych odpadów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80540000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego
90500000-2 - Usługi związane z odpadami
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
• Uzasadnienie prawne:art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
• Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
| 2026-04-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |