Świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych w Stacji Dializ dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie – umowa na 2 miesiące

Szpital Powiatowy w Chrzanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00181014
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00181014/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-01 12:02
Lokalizacja
Chrzanów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-628e7223-70ea-43b8-a5db-e6d51b4ff57e
Identyfikator
6281916916
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

AM BULANS Andrzej MigasBalin, PL · lot 0
120 750 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00181014 z dnia 2026-04-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych w Stacji Dializ dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie – umowa na 2 miesiące

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Chrzanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310108

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Topolowa 16

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpital-chrzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital-chrzanow.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych w Stacji Dializ dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie – umowa na 2 miesiące

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-628e7223-70ea-43b8-a5db-e6d51b4ff57e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181014

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający udziela zamówienia w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Przesłanką jest zaistnienie pilnej, wyjątkowej sytuacji niewynikającej z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, której nie można było wcześniej przewidzieć, a która wymaga natychmiastowego wykonania usługi. Zgodnie z ustawą zamówień publicznych, tryb z wolnej ręki może być stosowany w sytuacjach, gdy jest to niezbędne z powodu pilnej potrzeby, której nie można było przewidzieć, co ma miejsce w obecnej sytuacji. Brak zabezpieczenia usług transportu pacjentów dializowanych mógłby prowadzić do konsekwencji prawnych i finansowych dla jednostki jakim jest Szpital. Zawarcie umowy w tym trybie pozwala na uniknięcie takich problemów.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: Procedura na usługę transportu pacjentów na stację dializ na okres 2 lat (nr sprawy 4/2026) zakończyła się unieważnieniem.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 38/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu pacjentów dializowanych w Stacji Dializ dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AM BULANS Andrzej Migas

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6281482748

7.3.4) Miejscowość: Balin

7.3.5) Kod pocztowy: 32-500

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-04-01 do 2026-05-30
2026-04-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi