Roboty budowlane polegające na rozbiórce budynku gospodarczego i budowie budynku gospodarczego wraz z wiatą śmietnikową w Brzezinach przy ul. Staszica 8.

TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO W BRZEZINACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00506138
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00506138/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-18 16:28
Lokalizacja
Brzeziny, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c12ba425-d5fb-44fc-ac47-2fa5d65af7f8
Identyfikator
8331284998
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweBetonowanieZbrojenieRoboty murarskie i muroweWykonywanie konstrukcji dachowychTynkowanieWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie płytekRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00506138 z dnia 2024-09-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na rozbiórce budynku gospodarczego i budowie budynku gospodarczego wraz z wiatą śmietnikową w Brzezinach przy ul. Staszica 8.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO W BRZEZINACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472260563

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Anny 57

1.5.2.) Miejscowość: Brzeziny

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-060

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tbsbrzeziny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://tbsbrzeziny.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/974898

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na rozbiórce budynku gospodarczego i budowie budynku gospodarczego wraz z wiatą śmietnikową w Brzezinach przy ul. Staszica 8.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c12ba425-d5fb-44fc-ac47-2fa5d65af7f8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00506138

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZM.2972.2024.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na rozbiórce budynku gospodarczego i budowie budynku gospodarczego wraz z wiatą śmietnikową w Brzezinach przy ul. Staszica 8

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45410000-4 - Tynkowanie

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 255 pkt 1) w zw. z art. 266 ustawy z dnia 11 września 2021r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024r. poz. 1320 - dalej Pzp) Zamawiający informuje, że unieważnia przedmiotowe postępowanie z uwagi na fakt, że nie złożono żadnej oferty.
2024-09-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane