Zakup nowego samochodu do przewozu osób z niepełnosprawnościami z dostawą do siedziby Zamawiającego

GMINA SUSZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00181198
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00181198/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-01 12:42
Lokalizacja
Susz, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5042f9d2-f4c3-40f3-8ca9-bcb87c340dfb
Identyfikator
7441660829
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Minibusy

Wykonawcy

1 przyznane

TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SPÓŁKA JAWNARzgów, PL · lot 0
182 222 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00181198 z dnia 2026-04-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup nowego samochodu do przewozu osób z niepełnosprawnościami z dostawą do siedziby Zamawiającego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUSZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748086

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Wybickiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Susz

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-240

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: susz@susz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.susz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1267252

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup nowego samochodu do przewozu osób z niepełnosprawnościami z dostawą do siedziby Zamawiającego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5042f9d2-f4c3-40f3-8ca9-bcb87c340dfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181198

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045265/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup nowego samochodu do przewozu osób z niepełnosprawnościami z dostawą do siedziby Zamawiającego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00132884

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPZ.III.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych (PFRON) będących w dyspozycji Powiatu Iławskiego w ramach programu pn. „Program wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze D na podstawie umowy nr II.545.1.2.2025 z dnia 02 października 2025 r. Przedmiot zamówienia.
2. Zamówienie obejmuje Dostawę nowego samochodu do przewozu osób z niepełnosprawnościami z dostawą do siedziby Zamawiającego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Opisie przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 8 do SWZ) oraz we wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34114400-3 - Minibusy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 166000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 220900 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182222 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Toyota Sabaj Łódź

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7280003195

7.3.3) Ulica: Łodzka 69A

7.3.4) Miejscowość: Rzgów

7.3.5) Kod pocztowy: 95-030

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182222 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2026-04-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy