Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej modernizacji budynku mieszkalnego przy ul. Tarchomińskiej 11. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.4.2026

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00181424
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00181424/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-01 13:23
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-40fae27d-6264-4001-a7d2-abdfe0ecf90f
Identyfikator
1132524746
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

ASMAN PIENIĘŻNY ARCHITEKCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
369 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00181424 z dnia 2026-04-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej modernizacji budynku mieszkalnego przy ul. Tarchomińskiej 11.
Oznaczenie sprawy: DNZP.260.4.2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011513343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 23

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-719

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamow@zgn-praga-pn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pragapn.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapn

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgn-praga-pn.ezamawiajacy.pl/pn/zgn-praga-pn/demand/267037/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie mieszkaniowym zasobem oraz powierzonym zasobem nieruchomości m. st. Warszawy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej modernizacji budynku mieszkalnego przy ul. Tarchomińskiej 11.
Oznaczenie sprawy: DNZP.260.4.2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40fae27d-6264-4001-a7d2-abdfe0ecf90f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181424

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024765/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej modernizacji budynku mieszkalnego przy ul. Tarchomińskiej 11

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00120917

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DNZP.260.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 315654,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej modernizacji budynku mieszkalnego przy ul. Tarchomińskiej 11 w Warszawie.

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie przez Wykonawcę dokumentacji w podziale na dwie odrębne części, w tym: część I -zawierającą dokumentację projektowo - kosztorysową, dotyczącą przebudowy budynku oraz część II-zawierającą dokumentację projektowo - kosztorysową, dotyczącą zagospodarowania terenu niezabudowanego budynkiem.

Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami stanowiącymi jej integralną część tj. Projektowane postanowienia umowy składające się z Warunków Szczegółowych umowy zwanych w dokumentach zamówienia WSU oraz Ogólnych Warunków Umowy na dokumentację projektowo-kosztorysową zwane w dokumentach zamówienia OWUP (Załącznik nr 1 do WSU) - wraz z załącznikami tj. m.in. Opisem przedmiotu zamówienia – Załącznik Nr 5 do umowy i Standardem wykończenia budynków– Załącznik Nr 6 do umowy - stanowiących łącznie projekt umowy Załącznik Nr 7 do swz oraz Dokumentacji-Kwerendzie – Załącznik Nr 8 do swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 369000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 392370,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 369000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marbud-Inwest Projektowanie i Realizacja Inwestycji B.Siudalski, W. Kostrowicki Sp.J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5252817140

7.3.3) Ulica: ul. Staniewicka 14/206,

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-310

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 369000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 500 dni

2026-04-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi