Modernizacja energetyczna budynków Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełchach i Woszczelach – II postępowanie

Gmina Ełk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00181509
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00181509/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-01 13:37
Lokalizacja
Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2cc0fac7-8cb9-4927-8a6f-034b51b92bf7
Identyfikator
8481831367
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjneUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwemRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneKonstrukcje z betonu zbrojonegoBetonowanie konstrukcjiRoboty izolacyjneRoboty elewacyjneInstalowanie okienRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie rynienIzolacja cieplnaRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie sufitów podwieszanychInstalowanie stacji rozdzielczychRoboty instalacyjne elektryczneInstalacje zasilania elektrycznegoRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychSłoneczne moduły fotoelektryczneKonstrukcje gotoweInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ ISZKUŁOOlecko, PL · lot 0
980 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00181509 z dnia 2026-04-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja energetyczna budynków Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełchach i Woszczelach – II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ełk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671099

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 28A

1.5.2.) Miejscowość: Ełk

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@elk.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elk.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://elk.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja energetyczna budynków Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełchach i Woszczelach – II postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cc0fac7-8cb9-4927-8a6f-034b51b92bf7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181509

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036602/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja energetyczna budynków Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełchach i Woszczelach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00586519

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KZP.271.3.32.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Modernizacja energetyczna budynków Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełchach i Woszczelach ”. W/w zadanie jest dofinasowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego NFOŚiGW pod nazwą „Ogólnopolski program finasowania służb ratowniczych Część 3) Modernizacja energetyczna budynków Ochotniczych Straży Pożarnych”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45421132-8 - Instalowanie okien

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45261320-3 - Kładzenie rynien

45321000-3 - Izolacja cieplna

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45223810-7 - Konstrukcje gotowe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 980000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1010162,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 980000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Tomasz Iszkuło

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 847 137 01 08

7.3.4) Miejscowość: Gąski

7.3.5) Kod pocztowy: 19-400

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 980000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane