Budowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Tarnówka

Gmina i Miasto Szadek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00181952
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00181952/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-01 15:08
Lokalizacja
Szadek, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b74714b-8c96-44ef-8ebb-4e9c862501bb
Identyfikator
8291708391
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00181952 z dnia 2026-04-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Tarnówka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Szadek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934460

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 3

1.5.2.) Miejscowość: Szadek

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-240

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ugimszadek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szadek.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3b74714b-8c96-44ef-8ebb-4e9c862501bb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Tarnówka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b74714b-8c96-44ef-8ebb-4e9c862501bb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181952

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040392/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa drogi gminnej publicznej w miejscowościach Tarnówka i Piaski na dz. 309, 285, 286\2, 278\2, 287, 288, 289, 270\2, 308 oraz na działkach nr ewid. 105, 25, 26, 27, 28, 29\1, 21\2,

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00149902

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 539490,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej publicznej w miejscowości Tarnówka

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawa prawna: art. 255 pkt 3 ustawy Pzp
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Uzasadnienie:
Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia kwotę 541 750,00 zł brutto.
Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 580 000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć środków do ceny oferty najkorzystniejszej. W niniejszych okolicznościach konieczne jest unieważnienie przedmiotowego postępowania.
2026-04-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane